Kinas po atviru dangumi amfiteatre

   2013-08-13

  Ketvirtadienį - rugpjūčio 15d. 22:00 Šiaulių amfiteatre vyks tradicinis kino seansas po atviru dangumi.
 
Šį kartą bus rodomi du lietuviški kino filmai, kuriuos pristato prodiuserinė firma "Just a moment"

Kaip mes žaidėme revoliuciją (dok. 2011m.)

Režisierė – Giedrė Žickytė

Francois Rabelais laikais žmonės žinojo, jog karnavalai griauna įprastą tvarką. Michailo Gorbačiovo laikais jiems tapo aišku, kad karnavalai sugriauna imperijas.

Filmas pasakoja istoriją apie pokštą, įvykusį 9-ojo dešimtmečio viduryje, kai Lietuvoje dar nebuvo jokių atgimimo ženklų, o per naujametį Kauno jaunųjų architektų karnavalą juokais atsirado roko grupė „Antis“. Cirko dvasiai artimas įspūdingas grimas ir rekvizitai, stilizuoti pasirodymai, kandūs ir aštrūs tekstai kūrė agresyvią sovietinio gyvenimo karikatūrą. Greitai ir net patiems grupės nariams netikėtai jie tapo ryškiausiais Dainuojančios revoliucijos vėliavnešiais ir masiniu reiškiniu, įtraukusiu tūkstančius sekėjų.

Tai istorija apie mažą šalį, ypatingą jos laikotarpį ir žmones, kurie, nepaisydami situacijos pavojingumo, iškovojo nepriklausomybę su šypsena veide ir daina lūpose.

 

Anonsas:

 


 

 


 

 

 

Paskutinė medaus mėnesio diena (vaid. 2011m.)

Režisierius: Rokas Eltermanas

        Jauna pora grįžta iš povestuvinės kelionės. Pakeliui namo jie atsiduria netikėčiausiose situacijose, iš kurių išsisukti galima tik tikrai mylint vienas kitą. Tai trumpas filmas apie meilę. Ar kada matei tokį? Būtent tokį?

 

Anonsas:

 

 

 

Jei lis lietus, renginys bus nukeltas į kitą dieną

 
Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA