Kinas po atviru dangumi kviečia...

 2013-08-27

      Rugpjūčio 29d. 22:00 val. Šiaulių amfiteatre rodysime  trumpametražius filmus iš Šiaulių kino meno klubo archyvo, o taip pat VšĮ "Kultūrinių projektų centras" ir "Lithuanian Short Film Agency" pristatomus filmus.

 

 
Šanxai banzai

rež.: Jūratė Samulionytė (dok.f. 2011m.)

     „Kiekvienam mieste yra Šanchajus!“
„Šanxai Banzai“ – tai ironiškas dokumentinis filmas apie Vilniaus Šnipiškių mikrorajoną, vilniečiams žinomą kaip Šanchajų. Filmas atskleidžia paradoksalų kaimo miesto centre egzistavimą, unikalios daugiatautės bendruomenės buvimą bei aiškinasi rajono pavadinimo kilmę.

    Filmas portretuoja Šanchajaus gyventojus, kurie turi savo taisykles, meiles, įpročius ir nuodėmes. Daugelis jų gyvena praeities laiku, kuris tirpsta mūsų atmintyje. Šanchajų keičia prestižinis dangoraižių rajonas ir, kokia ateitis laukia Šanchajaus „personažų“, niekas nežino.

Filmas „Šanxai Banzai“ – Europos šalių kino forumo „Scanorama“ Didžiojo prizo nugalėtojas.
 
Anonsas:


 

Nerutina

rež.: Jūratė Samulionytė (vaid.f. 2007m.)

     Dienos slenka vienodai tvarkingai. Rytinis žadintuvas, kava, kelias į darbą, kasdienės užduotys ir darbai, vakaras, namai. Ir vėl iš naujo. Henrikas – kaip visi kiti. Bet jo daiktai visai kitokie. Jie žino, kaip išvengti monotonijos, jie – nuoširdūs. Daiktai siekia padėti savo Henrikui.

Tai pirmasis fotofilmas Lietuvoje – 15 minučių, iš 80 000 sudėliotų fotokadrų.

Anonsas:


 
Trečiadieniais

rež.: Ieva Javaitytė (vaid.f. 2011m.)

Į parduotuvę ateina daili elegantiška senutėlė. Apsiperka…Kaip ir visi kiti.

Anonsas:
 

 

 

 

 
Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA