Kino premjeros Šiauliuose

2013-12-20

Šį savaitgalį Šiaulių kino mėgėjų laukia trys premjeros.

 

 

“Pasivaikščiojimas su dinozaurais 3D”/”Walking with Dinosaurs 3D”
Veiksmo / Šeimai

 Režisierius: Barry Cook, Neil Nightingale

 Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Jie milžiniški, kaip aukščiausias pastatas mieste. Kai išeina pasivaikščioti, dreba medžiai. Jie sveria tonas, o aštrius dantis galanda į viską, kas pasitaikė jų kelyje... Jie – dinozaurai ir kviečia pasivaikščioti po savo išnykusį pasaulį, pilną pavojų ir netikėtumų...

Vėstant klimatui, prieš 65 milijonus metų, šie didžiausi pasaulio ropliai buvo priversti palikti savo namus ir iškeliauti ieškoti palankesnių gyvenimo sąlygų. Kelionė – nesaugi, nelengva, pilna iššūkių, ir niekas nežino, ar kelio gale jų laukia nauji namai...

Moderniomis 3D technologijos sukurta juosta leis pajusti kone tikrą grėsmingųjų gyvių alsavimą į veidą, o dinozauro pasakojama istorija įtraukia tarsi įtempto siužeto filmas.

Didžiuosius kino teatrų ekranus sudrebinsiantis filmas „Pasivaikščiojimas su dinozaurais 3D“ pastatytas remiantis to paties pavadinimo 1999 metų BBC serialu. Pirmą kartą kino istorijoje žiūrovams bus leista iš arti pamatyti ir pajusti, kaip atrodė pasaulis, kai jo žemes trypė milžiniški dinozaurai.

Kompiuterine grafika sukurti priešistoriniai gyvūnai ir jų kasdienybė atskleidžiama realiose vietovėse. Mokslininkai nustatė, kad gausūs dinozaurų būriai gyveno dabartinės Aliaskos srityse, tad didžioji dalis filmo nufilmuota būtent ten. Nepažįstamą, tolimą ir paslaptingą dinozaurų gyvenimą pasakoja vienas draugiškas dinozauras – nuo baugščios savo vaikystės iki brandaus suaugusio dinozauro nuotykių.

„Pasivaikščiojimas su dinozaurais 3D“ tai svaiginanti patirtis, sukurta naudojant moderniausias 3D technologijas ir įtaigiai įtraukianti į jaudinantį priešistorinį pasaulį.

(Theatrical Film Distribution)

 

-----------------------------------------

 “Kerė”/”Carrie”
Siaubo / Drama

Režisierius: Kimberly Peirce

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Šiais laikais siaubo karaliaus Stephen'o King'o „Kerė" yra viena dažniausiai JAV mokyklose uždraudžiamų knygų. Tačiau 1974-aisiais rašytojas šį savo kūrinį išmetė į šiukšliadėžę. Laimei, jo žmona Tabita privertė vyrą išsiųsti rankraštį į leidyklą. Tais pačiais metais išleistas siaubo romanas tapo S. King'o karjeros pradžia, o 1976-aisiais metų sukurtas filmas su Sissy Spacek pagrindiniame vaidmenyje - siaubo kino klasika. Praėjo 37 metai ir į kino ekranus atkeliauja nauja filmo versija, režisuota filmo „Vaikinai neverkia" („Oskaras" Hilary Swank už pagrindinės aktorės vaidmenį) režisierės Kimberly Peirce.

Kerė Vait yra paprasta, niekuo neišsiskirianti mergina, kurią bendramoksliai pasirenka savo patyčių taikiniu. Jokių akivaizdžių priežasčių tam lyg ir nėra, nebent išskyrus tai, kad Kerė neturi tėvo, o jos motina yra religinė fanatikė. Uždaro būdo mergina kenčia patyčias nuo pat pirmos klasės, tačiau vieną dieną jos gyvenimas pasikeičia. Savyje Kerė atranda paslaptingą galią - mintimis judinti daiktus.

Išleistuvių vakarą bendramoksliai nusprendžia dar kartą itin žiauriai pasišaipyti iš vargšės merginos. Tai tampa paskutiniu lašu Kerės kantrybės taurėje. Ji jau nebenori susivaldyti. Kerė nori, kad jos skriaudikai kentėtų taip, kaip visus tuos metus kentėjo ji. Dar daugiau, mergina nori, kad jos skriaudikai mirtų. Merginos galios išsiveržia su siaubinga jėga...

(Acmefilm)

-------------------------------------

“47 roninai”/”47 ronin”
Nuotykių / Veiksmo / Fantastika

 Režisierius: Carlo Rinsch

 Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

 

47 Roninai (47 Ronin) - kovinis veiksmo filmas apie grupė Japonijos samurajų, kurie atkeršija už savo mokytojo mirtį.

Atsiskyrėlis samurajus vardu Kai prisijungia prie 47 roninų samurajų grupės. Drauge jie siekia keršto už savo nužudytą mokytoją. Filmo veiksmas vyksta 18-ojo amžiaus Japonijoje.

(Forum Cinemas)

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA