Naujausi filmai Šiaulių kino teatruose

2013-12-28

Per šį šventinį savaitgalį Šiaulių kino teatrai siūlo Jums tris kino premjeras.

“Eglutės 3”/Yolki 3”
Komedija

 Režisierius: Aleksandr Karpilovskiy, Dmitry Kiselyov, Aleksandr Kott

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Vos tik naujai iškepti tėveliai Borisas (akt. Ivanas Urgantas) ir Jevgenijus (akt. Sergejus Svetlakovas) Naujųjų išvakarėse lieka vieni prižiūrėti savo mažylių, nekaltas pasiruošimas šiai šeimyninei šventei virsta tikru beprotnamiu. Netikėtai mūsų herojai patenka į psichiatrinę ligoninę, kur, nenuostabu, jiems niekaip nepavyksta įrodyti, jog jie absoliučiai sveiki. Belieka vienintelė išeitis - iš jos pabėgti. Tuo tarpu ne pagal metus suaugusi mergaitė Nastia stoja į kovą su neteisybe - ji bet kokia kaina stengiasi sutrukdyti tėvams išskirti jos vienas kitą įsimylėjusius šuniukus. Slapstydamiesi nuo armijos, slidininkas ir snieglentininkas patenka į ekstremaliausias jų gyvenimo lenktynes, o profesoriui iš Jekaterinburgo, panašu, baigtis gali visai prastai - niekaip negalėdamas išsirinkti tos vienintelės, Naujuosius jis, greičiausiai, sutiks su meškere rankoj...

Aidint metų pabaigą žymintiems laikrodžio dūžiams puikiai pažįstamus ir naujuosius filmo personažus apjungs „gėrio bumerangas", sugrįždamas pas kiekvieną, kuris kažkada atsitiktinai ar tyčia padarydamas gera jį buvo paleidęs, tuo tarsi įrodydamas, kad veikiant drauge išeitį rasti galima iš bet kokios padėties.

(Acmefilm)

 

  -------------------------------------------

   “Volterio Mičio slaptas gyvenimas”/”The Secret Life of Walter Mitty”
Nuotykių / Komedija / Drama

Režisierius: Ben Stiller

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

  Filme pasakojama nepaprasta Volterio Mičio (akt. Ben Stiller) istorija. Jis – eilinis biuro darbuotojas, nykias valandas darbe praskaidrinantis pabėgimais į nerealių fantazijų pasaulį, kupiną nuotykių, romantikos ir veiksmo. Tame pasaulyje Volteris – bebaimis ir ryžtingas vyras, visiška priešingybė, tam, koks jis yra realybėje. Bet viskas pasikeičia, kai kyla reali grėsmė Volterio ir jo žavios bendradarbės (akt. Kristen Wiig) darbui. Padrąsintas savo fantazijų, jis pagaliau ryžtasi leistis į nepaprastą kelionę, kurioje jo laukia slapčiausiose svajonėse įsivaizduoti nuotykiai.

 

  ---------------------------------------------------------

   “Ledo šalis”/”Frozen”
Animacija / Nuotykių / Komedija

 Režisierius: Chris Buck, Jennifer Lee

 Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

 Hanso Kristijano Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ motyvais sukurtas animacinis nuotykių filmas „Ledo šalis“ žiūrovus nukels į neįtikėtino grožio karalystę, vieną birželio dieną netikėtai sukaustomą amžino įšalo ir pasmerkiamą nuolatinei žiemai.

Šį ne kaltą pokštą iškrečia princesės Anos sesuo Elza, kuri jau nuo vaikystės nebesugeba valdyti savo stebuklingų ledinių galių ir todėl daugeliui metų buvo atskirta nuo pasaulio. Elza nusivylusi ir išsigandusi pabėga į kalnus, kad nebekeltų niekam grėsmės. Užsispyrusi jaunėlė Ana net neketina pasiduoti ir leisti sesei dingti po to, kai nesimatė šitiek metų. Ana ryžtasi leistis į speigo gniaužtus sulaužysiančią kelionę, kurioje merginą lydi drąsus alpinistas Kristofas ir jo elnias Svenas.

Deja, iš pirmo žvilgsnio paprasta atrodžiusi išvyka tampa ilga ir varginančia kelione per pūgas, speigus ir snieguotas viršukalnes, siekiant išsklaidyti ledinius Elzės burtus.

Sausio 3-ąją į kino ekranus atkeliausianti pavojinga, bet daug gero žadanti trijulės kelionė Ledo šalies labirintais kupina nuotykių, burtų kiekvienoje sniego gniūžtėje, susitikimų su mistiniais troliais ir lemtinga pažintimi su linksmu sniego seniu Olafu. Anai ir Kristofui tenka grumtis su neįtikėtinomis stichijomis, siekiant išgelbėti karalystę ir jiems brangius žmones.

(Forum Cinemas)

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA