Kas naujo Šiaulių kino teatruose?

  2014-01-19

 Baigėsi šventinis kino naujienų štilis. Jūsų dėmesiui Šiaulių kino teatrų naujienų apžvalga.

 

 “Redirected / Už Lietuvą!”/”Redirected”
Komedija / Veiksmo

Režisierius:Emilis Vėlyvis

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

     Filmas pasakoja apie keturių draugų britų – Džonio, Maiklo, Timo, Beno – neįtikėtinus nuotykius Lietuvos didmiesčiuose ir provincijoje. Apiplėšusi nelegalų Londono kazino, ketveriukė nusprendžia nešti kudašių į Malaiziją, kur tikisi smagiai pašėlti ir pasislėpti nuo juos persekiojančių Londono gangsterių. Tačiau įvykiai pasisuka netikėta linkme, ir jie priversti leistis Vilniuje. O čia vaikinai įsisuka į beprotiškų nuotykių verpetą, kuris grasina ne tik jų draugystei, bet ir jų gyvybei.

 

 

 

“Draugų draugai”/”Druzya druzey”
Komedija

Režisierius:Artyom Aksyonenko

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

      Naujųjų metų išvakarėse susitinka vadybininkas, namuose pirmą kartą palikęs penkiametį vaiką, trys muzikantai, pasiryžę apiplėšti verslininką, ir neturtingas studentas, pakvietęs į pasimatymą verslininko dukrą. Veikėjų laukia nemalonios, pavojingos ir linksmos situacijos iš kurių išsisukti jiems padeda draugai.

------------------------------------------------------

 “Amerikietiška afera”/”American Hustle”
Kriminalas / Drama

Režisierius: David O. Russell

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

   „Amerikietiška afera" pasakoja talentingo sukčiaus Irvingo Rosenfeldo (vaidmeniui keliolika kilogramų svorio prisiauginęs aktorius Christian'as Bale'as) ir šalia jo esančių žmonių istoriją ašuntojo-devintojo praėjusio amžiaus dešimtmečių sandūros Amerikoje. Irvingas kartu su savo meiluže ir nusikaltimų partnere Sidne (akt. Amy Adams) mulkina žmones ir gyvena nerūpestingą gyvenimą, kol vieną dieną jų kelyje pasipainioja FTB agentas Ričis (Bradley'is Cooper'is). Sukčiai gauna pasirinkimą: padėti FTB agentui pasodinti keletą kitų nelegalių veikėjų arba atsisėsti patiems. Pasirinkimas aiškus: Irvingas ir Sidnė tampa FTB informatoriais.

    Netrukus į Ričio vykdomą operaciją įsipainioja ir valdžios atstovas - pinigus mėgstantis korumpuotas politikas Carmine'as Polito (kurį vaidina „Išminuotojų būrio" žvaigždė Jeremy Renner'is). Negana to, netrukus paaiškėja, kad ir pats Ričis, viena ranka gindamas teisingumą, kita mielai pasisemia papildomų pajamų iš mafijos kišenės. Visą šį margą veikėjų būrį tobulai papildo isteriška, nenuspėjama ir savo vyro visiškai nemylinti Irvingo žmona Rosalin (akt. Jennifer Lawrence), nuolat pasirodanti pačiame istorijos epicentre ir apsunkinanti gyvenimą visiems be išimties, neišskiriant ir savęs pačios. Režisierius David'as O. Russell'as („Trys karaliai", „Kovotojas", „Optimisto istorija" ir kt.) jau seniai garsėja kaip puikus istorijų pasakotojas. Istorijų, kuriose drama persipina su subtiliu humoru, netrūksta nei puikaus siužeto, nei dar puikesnių jo posūkių, o aktoriai iš savęs išspaudžia maksimumą. „Amerikietišką aferą" jau mačiusiųjų nuomone, šis filmas yra būtent toks.

(Acmefilm)

-----------------------------------------

“Didžioji kova”/”Grudge Match”
Komedija / Drama / Veiksmo

Režisierius: Peter Segal

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Bilis „Vaikis" Makdonenas (DeNiro) ir Henris „Skustuvas" Šarpas (Stallone) - kažkada buvę neprilygstami bokso ringo dievai. Abu savo varžovus daužę kaip kriaušes, tarpusavyje jie kovojo du kartus ir pasidalijo po pergalę. Prieš pat trečiąją kovą, neaiškindamas priežasčių, „Skustuvas" paskelbia apie karjeros pabaigą...

Dabar, praėjus trisdešimčiai metų, jiems pasiūloma dar kartą sugrįžti į ringą ir pagaliau išsiaškinti, kuris stipresnis. Gandas netrunka apskrieti visą sporto pasaulį ir netrukus abiems veteranams trauktis jau nebėra kur - ringo veteranai privalės suremti kumščius. Žinoma, pirmiausia teks atlaikyti treniruočių procesą.

(Acmefilm)

 -------------------------------------------

“Aš tuoj grįšiu”/”Elle s'en va”
Drama

Režisierius:Emmanuelle Bercot

Rodomas: Atlantis Cinema

      Kažkada buvusi „Mis Bretanė“, dabar brandi, bet vis dar graži moteris Betė šeimininkauja savam restorane. Tačiau vieną šventadienį baigiasi cigaretės ir jai reikia žūtbūt kažkur jų gauti. (Savaitgaliais Prancūzijoje tai problema.) Ji sėda į mašiną ir leidžiasi į kelionę, norėdama tik vieno – kad kas nors pavaišintų cigarete. Po dukros skambučio paaiškėja, kad jos pakeleiviu taps vienuolikmetis anūkas, kurio ji dar nėra mačiusi. Kelionė cigarečių nulemia svarbius gyvenimo apmąstymus. Betė vėl ima svajoti apie meilę, apie šeimą, kuri būtų kartu. Moteris įtiki, kad kelionės pabaigoje tos svajonės pradės pildytis.

     „Šio filmo kaltininkė yra Catherine Deneuve. Norėjau su ja dirbti, ją filmuoti, jai rašyti. Tai moteris, kurią svajojame turėti kaip mamą, sesę, dukrą ar mylimąją. Catherine Deneuve yra tarsi moters absoliutas“, – sako filmo režisierė Emmanuelle Bercot.

(Skalvija)

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA