MT ekrane naujausi lietuvių režsierių filmai

2014-02-02

  Šiaulių universiteto mokomasis teatras (Vytauto g. 103A, Šiauliai) toliau rodo naujausius lietuvių režisierių filmus. 

Štai ką jie skelbia savo facebook paskiroje:

DĖMESIO!!!
Keičiasi mūsų seansų pradžios laikas: buvo 19:00, o dabar bus 19:30. Pradedame truputi vėliau, nes paskaitos nespėja pasibaigti. Diena nesikeičia - lieka pirmadienis.
Susitiksime visai netrukus, jau šį pirmadienį, 19:30 (o ne 19:00) žiūrėti labai jaunų režisierių darbų. Pirmu numeriu pamatysite - Roko Eltermano "Paskutinė medaus mėnesio diena", paskui žiūrėsime LMTA režisierių bakalauro baigimo diplominius vaidybinius filmus, kurių premjera įvyko 2013 metų birželio mėnesį. Tai bus 4 filmai, kurių pavadinimai štai tokie: "Aš tave myliu. Nx.", "Sienos", "Gatvės vaikai", "Kekšė". Žavus pavadinimai, ar ne?
Iki susitikimo seanse.

Ir dar:

Norime pasidžiaugti, kad šį pusmetį Jūsų laukia brandžių ir jaunų režisierių filmai: Kristijono Vildžiūno ir Algimanto Puipos filmus mums dovanoja Uljanos Kim studija, Kristinos Buožytės, Igno Miškinio ir Sauliaus Drungos dovanoja "Tremora", dokumentinius filmus apie Arūną Žebriūną ir Šarūną Bartą dovanoja "Era film", studentų filmus dovanoja Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Šarūno Barto filmą dovanoja "Kinema". Štai kokie mes turtingi filmais šį pusmetį. Nepražiopsokite, žiūrėkite, diskutuokite ir mums rašykite. Labai laukiam atsiliepimų apie filmus. Kūrėjai irgi laukia, nes baisiai įdomios jūsų reakcijos.
Primename, susitinkame vasario 3d., 19:30.

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA