Nauji filmai Šiaulių kino teatruose

2014-02-09

Šiuo metu Šiaulių kino teatrai siūlo keturias kino naujienas. Lietuvišką kino premjerą - romantinę komediją "Valentinas už 2rų", animacinį filmą - "Lego filmas", fantastinį filma "Robotas policininkas", bei biografinę drama "12 vergovės metų"

“Valentinas už 2rų
Komedija

Režisierius: Evaldas Kubilius

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

„Valentinas už 2rų" - tai nuotaikinga romantinė komedija su lengvu erotikos prieskoniu. Filmas pasakoja apie Valentino nakties stebuklus - juk tai naktis, kai kiekvienas privalo nustoti meluoti sau. Ir kitiems.

Kaip tik šią naktį vienas nuo kito pavargę sutuoktiniai, naujai iškeptas politikas ir jo puošmena, gyvenimu nusivylęs profesorius ir netyčia susitikę jaunuoliai atsiduria situacijose, kurios juos priverčia kruopščiai išsišluoti savo jausmų spinteles. O Valentinas? O Valentinas kaip visada ieško meilės. Ir šį kartą įklimpsta iki ausų.

Penkios ryškios ir spalvingos poros, kurios patenka į kurioziškas ir gyvenimiškas situacijas, leis kiekvienam žiūrovui bent akimirką pagalvoti, kaip stipriai jos primena tikrus santykius jų pačių ar giminaičių šeimose, pažįstamų ir bičiulių būryje.

Naujajame filmų „Valentinas Vienas" bei „Kaip pavogti žmoną" kūrėjų filme „Valentinas už 2rų" žiūrovai išvys daugybę pažįstamų veidų, kino, teatro ir televizijos meistrų. Iš ekranų sveikinsis elegantiškoji Jurgita Jurkutė, puikiai pažįstami ir mylimi Vidas Petkevičius, Vaidotas Martinaitis ir Algirdas Gradauskas. Eksperimentus ir naujus veidus mėgstančios kino komandos filme maloniai nustebinti turėtų lietuviškame kine debiutuojantys Agnė Jagelavičiūtė ir Vaidas Baumila. Prajuokinti sugebės ir į aktorystę grįžusi Asta Baukutė, sparčiai pripažinimą pelnanti aktorė Karina Stungytė bei smagi radijo „M-1" kompanija.

Romantiškos komedijos „Valentinas už 2rų" režisierius - Evaldas Kubilius, jis drauge su žinomu scenaristu Jonu Baniu bei pagalbininke Ugne Barauskaite darbavosi ir prie originalaus filmo scenarijaus.

(Acmefilm)

 

---------------------------------

“Robotas policininkas”/”Robocop”
Kriminalas / Fantastika / Veiksmo

Režisierius: José Padilha

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Ko gero, sunku būtų Lietuvoje surasti 35-40 metų amžiaus vyrą, kuris vaikystėje nematė legenda tapusio „Roboto-policininko". 1987-aisiais į kino ekranus įsiveržęs kyborgas didvyris vėliau sugrįžo dar du kartus: 1990 ir 1993 m. Nenugalimą bebaimį kovotoją su nusikalstamumu ateities Detroite pamėgo visi. Praėjo dvidešimt metų ir robotas-policininkas sugrįžta. 1987-ųjų juostos perdirbinį pristato pasaulyje pripažinto „Elitinio būrio" režisierius José Padilha.

2028-ieji metai, Detroitas. Tarptautinis konglomeratas „OmniCorp", plėtojantis robotų technologijas, jau daugybę metų tiekia mechaninius karius armijai. Tiesa, jie naudojami ten, kur nemato amerikiečių akys. Tačiau vidinė rinka yra pernelyg masinanti, kad į ją būtų galima numoti ranka. Kuomet Detroito policininkas Aleksas Merfis (jį vaidina filmuose „Mergina su drakono tatuiruote" ir „Nesaugus prieglobstis" matytas aktorius Joel'as Kinnaman'as) atlikdamas savo pareigą mirtinai sužeidžiamas, kompanija „OmniCorp" pamato neeilinę progą pristatyti savo gaminį amerikiečiams.

Naudojant pažangiausias technologijas, gimsta robotas-policininkas: pusiau žmogus, pusiau mašina. Nenugalimas ir nesužeidžiamas kyborgas greitai užsitarnauja eilinių amerikiečių pagarbą ir meilę. Mintyse jau skaičiuodami būsimą pelną, kompanijos akcininkai planuoja, kad robotai-policininkai greitai patruliuos visuose Amerikos miestuose. Tačiau jie nenumatė vieno niuanso: giliai viduje, po roboto šarvais vis dar slypi priesaikai atsidavusio ir tiesą mylinčio žmogaus jausmai. Tokio, kuris neužsimerks prieš neteisybę - net ir tuo atveju, jei neteisūs yra jo paties kūrėjai.

(Acmefilm)

-----------------------

“12 vergovės metų”/”12 Years a Slave”
Drama / Istorinis / Biografinis

Režisierius: Steve McQueen

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Lygiai prieš 160 metų - 1853-aisiais - pasaulis sužinojo nepaprastą juodaodžio iš Niujorko valstijos Solomon'o Northup'o istoriją. Pagrobto ir vergijon parduoto laisvo Amerikos gyventojo istorija pasirodė praėjus metams po žymiosios „Dėdės Tomo trobelės" ir svariai prisidėjo prie vergijos panaikinimo.

Niujorko valstijos Saratogos miestelyje su šeima laimingai gyvenęs Solomon'as Northup'as buvo nagingas dailidė, laisvalaikiu mėgęs groti smuiku. Vieną 1841-ųjų dieną du nepažįstami vyrai pasiūlė jam laikiną darbą - groti smuiku keliaujančiame cirke. Kadangi papildomi pinigai kišenių neplėšo, vyras su pasiūlymu sutiko. Po vieno iš pasirodymų S. Northup'as prisėdo atšvęsti pasisekusio vakaro su savo laikinaisiais darbdaviais. Po keliolikos valandų jis atsipeikėjo krovininio traukinio vagone, prirakintas prie grindų. Traukinys keliavo į Luizianą - Amerikos vergijos sostinę. Ten pagrobėjai pardavė belaisvį vergijon, iš kurios jam pavyko pabėgti tik po dvylikos metų.

Filmą pagal šią nepaprastą istoriją režisavo britų kino kūrėjas Steve'as McQueen'as, prodiusavo Brad'as Pitt'as. Juostoje vaidina visas būrys Holivudo žvaigždžių: tas pats B. Pitt'as, Michael'as Fassbender'is, Benedict'as Cumberbatch'as, Paul'as Dano, Paul'as Giamatti. Tačiau pagrindinių ir didžiausių pagyrų nusipelno pagrindinį herojų suvaidinęs britas Chiwetel'is Ejiofor'as (pažįstamas iš juostų „Tegyvuoja meilė", „2012" ar „Amerikos gangsteris" ). Taip natūraliai ir įtaigiai suvaidintos nevilties, sumišusios su ryžtu ir užsispyrimu kine jau seniai nebuvo.

(Acmefilm)

------------------------

“Lego filmas”/”The Lego Movie”
Animacija / Veiksmo / Komedija

Režisierius: Phil Lord , Chris Miller

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Paprasta LEGO figūrėlė - vaikinas, vardu Emetas - klaidingai palaikomas ypatingų galių turinčiu superherojumi: Didžiuoju Konstruotoju. Kaip žinia, superherojams tenka sunkiausios užduotys. Emetas privalo užkirsti kelią piktojo lordo Verslo kėslams suklijuoti visą visatą. Ar pavyks jam pateisinti viltis ir išgelbėti LEGO pasaulį?

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA