Šiaulių kino teatruose....

   2014-02-21

Šiaulių kino teatrai siūlo Jums keturis naujus filmus.

“Pompėja”/”Pompeii”

Nuotykių / Veiksmo / Drama

Režisierius: Paul W.S. Anderson

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Pompėjos istoriją žino visi. 79-aisiais mūsų eros metais miestas, įsikūręs netoliese dabartinio Neapolio, buvo palaidotas po 4-6 metrų storio lavos sluoksniu, išsiveržus Vezuvijaus ugnikalniui. Archeologų kastuvai į Pompėjos žemę įsmigo tik po maždaug pusantro tūkstančio metų - 1599-aisiais, o nuodugniau miestas imtas tirti XVIII-ojo amžiaus viduryje. Dabar Pompėją kasmet aplanko apie pustrečio milijono lankytojų.

Filmų „Absoliutus blogis", „Mirties lenktynės" ir „Trys muškietininkai" režisieriaus Paul'o W. S. Anderson'o juostoje pasakojama kario Mailo (iš „Sostų karų" pažįstamas aktorius Kit'as Harington'as) istorija. Paimtas vergijon ir paverstas gladiatoriumi vaikinas išsikovoja nenugalimojo reputaciją klestinčiame Pompėjos mieste. Su kovų šlove jį aplanko ir tikroji meilė: vaikinas įsimyli nuostabaus grožio turtingo pirklio dukrą Kasiją (akt. Emily Browning). Mergina irgi myli gladiatorių, tačiau tėvo valia jau yra pažadėta už žmoną korumpuotam Romos senatoriui.

Išsiveržus galingajam Vezuvijui ir Pompėjai griūnant tiesiog akyse, Mailo turi suspėti išgebėti savo meilę iš pragaro tiesiogine to žodžio prasme. Tačiau prieš tai jis privalo pabėgti iš gladiatorių kovų arenos. Prasideda tikros mirties lenktynės su laiku ir su nevaldoma, gaivališka stichija.

(Acmefilm)

 

 -----------------------------------------------------------

 “Volstryto vilkas”/”The Wolf of Wall Street”
Kriminalas / Drama / Biografinis

Režisierius: Martin Scorsese

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

  Ar kada nors svajojote pasimylėti ant krūvos naujutėlaičių dolerių? Jei niekada neturėjote tokių keistų fantazijų Martinas Skorsezė su deramu įžūlumu parodys žmones, kurie jų turi ir, svarbiausia, gali sau tai leisti, o Leonardas DiCaprio pasistengs suvaidinti taip, kad pasigirstų kabos apie dar vieną Oskaro nominaciją šiam puikiam aktoriui.
Volstrytas – vieta Niujorke, kurioje finansų srautai, patekę į malonumų maniako rankas, blyksteli neribota prabanga ir nepamatuota arogancija.
„Volstryto vilkas“ – tai tikra istorija paremtas filmas, pasakojantis apie mitais apipintą dešimtojo dešimtmečio Amerikos finansų įžymybę Džordaną Belfortą (akt. Leonardas DiCaprio), kuris pagarsėjo ne tik gebėjimu greitai uždirbti didžiules sumas biržoje, bet ir ne ką menkesniais gabumais jas iššvaistyti.
Vakarėliai, narkotikai ir moterys – pinigų leidimo būdai nesvetimi filmo herojui, tačiau jis žinojo ir labiau pakvaišusių grynųjų deginimo metodų: kad ir surengti tikriausią šokėjų paradą biure sėkmingo sandėrio proga, išgertuves už kelis milijonus dolerių ar tiesiog paleisti šimtines plazdėti pavėjui nuo savo prabangios jachtos denio.
Tačiau iš finansinių aukštumų ir nesibaigiančių linksmybių tenka nusileisti į ne tokią svetingą tikrovę. Joje nelegaliais Džordano Belforto sandėriais pradeda domėtis vyriausybinės organizacijos, tad artėjantis kritimas paverčia Džordžą absoliučiai neprognozuojamu.
„Volstryto Vilkas“ – penktasis režisierius Martino Skorsezės filmas, kuriame jis tęsia bendradarbiavimą su Leonardo DiCaprio. Garsių filmo vardų gretas papildo ir scenarijaus autorius Terencas Vinteris, žinomas kaip „Sopranų“ scenaristas. Scenarijus ir režisūra užtikrintai sulydo chaotišką personažo kasdienybę su nepaprastai puikiai atliktu pinigų ir sėkmės išlepinto ekscentriško jauno vyro vaidmeniu.

(Garsų pasaulio įrašai)

 ---------------------------------------------

“Didžioji skruzdėlyčių karalystė”/”Minuscule - La vallée des fourmis perduos”
Nuotykių / Animacija

Režisierius: Hélène Giraud, Thomas Szabo

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

 

 Prieš maždaug dešimtmetį prancūzų animatoriams Hélène Giraud ir Thomas'ui Szabo kilo idėja nekasdieniškai, kitomis akimis pažvelgti į kasdienišką vabzdžių bei vabalų pasaulį. Kino kūrėjai su entuziazmu ėmėsi įgyvendinti savo idėją ir 2006-ųjų spalio 25 dieną prancūzų televizijos žiūrovai pamatė pirmąją serialo „Minuscule: slaptas vabzdžių gyvenimas" seriją.

Trumpuose, maždaug šešių minučių trukmės filmukuose pasakojamos humoristinės istorijos apie įvairiausius vabzdžių nuotykius: persišaldžiusį vorą, lenktyniaujančias širšes, išdaigas krečiantį žiogą ir t.t. Filmukai sukurti natūraliai nufilmuotos gamtos fone įkomponavus kompiuteriu sugeneruotus trimačius vabzdžius. Iki šiol jau yra sukurtos 78 trumpametražės serijos, parodytos daugiau nei 70-ies šalių televizijose.

2012-aisiais animatoriai ėmėsi kurti ir pilnametražę juostą. Po beveik dvejų metų darbo į kino ekranus atkeliauja nuotaikingas trimatis pasakojimas apie skruzdėles. Ramiame gamtos kampelyje besimėtantys pikniko likučiai įžiebia nuožmią ir bekompromisę kovą tarp dviejų skruzdžių genčių: juodųjų ir raudonųjų. Į kovos sūkurį įtraukiama ir jauna, bet drąsi ir labai entuziastinga boružėlė. Ji susidraugauja su viena iš juodųjų skruzdėlių ir prisijungia prie pastarųjų, kad padėtų išgelbėti jų skruzdėlyną nuo piktų ir įniršusių raudonųjų kovotojų.

(Acmefilm)

----------------------------------------------

“Dideli blogi vilkai”/Big Bad Wolves”
Kriminalas / Trileris / Komedija

Režisierius:Aharon Keshales, Navot Papushado

Rodomas: Atlantis Cinema

Žiaurių žmogžudysčių serija į tvirtą mazgą supynė trijų žmonių likimus: aukos tėvo, policininko ir pagrindinio įtariamojo.
Tėvas trokšta keršto, policininkas veikia įstatymų ribose, o pagrindinis įtariamasis – teologijos dėstytojas, į laisvę paleistas per policijos neapsižiūrėjimą.

Izraelio režisierių tandemas sumaišo juodąją komediją, kriminalinį trilerį, svarstymus apie tai, kas leidžiama, ribas ir tikslo bei jam pasiekti skirtų priemonių santykį.

Kinematografininkų mėgstamas „arkliukas“ „nepakanka įrodymų, bet viskas nurodo į įtariamąjį“ filme „Dideli blogi vilkai“ įgauna radikalų atspalvį. Libano karo veteranas (šioje byloje suinteresuotas asmeninių motyvų) ir blogas policininkas nusprendžia siekti teisingumo savo pačių metodais, - nors ir nehumaniškais, bet vieninteliais įmanomais.

Filme yra užuomina apie Arabijos-Izraelio konfliktą. Ši linija įpinta kaip šalutinė, bet tai padaryta taip delikačiai ir grakščiai, kad tesukelia tik susižavėjimą.

Tragedija ir komedija, trileris ir juodasis humoras – „Dideli blogi vilkai“ – deimantas šiuolaikinio kino pasaulyje, jau ne kartą pastebėtas įvairiuose festivaliuose ir pripažintas paties Tarantino.

(Pasaka)

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA