Kas naujo kino teatruose?

   2014-04-12

Šiaulių kino teatrai siūlo Jums dvi premjeras...

"Ji"/"Her"

Romantika / Fantastika / Drama

Režisierius: Spike Jonze

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Premjera: 2013
Pastatyta: JAV
Filmo trukmė: 126 min.

Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją. Filmas „Ji" yra ir 44-erių metų S. Jonez'o, kaip scenaristo, debiutas.

Teodoras (aktorius Joaquin'as Phoenix'as) pragyvenimui užsidirba rašydamas laiškus. Ne, jis nėra Nigerijoje įsikūręs „spamer'is", siuntinėjantis viso pasaulio žmonėms pranešimus apie netikėtai atsiradusį palikimą. Teodoras yra itin jautrios sielos asmenybė, tad padeda surašyti už širdies griebiančius asmeniškus laiškus nepažįstamiesiems, kurie patys to padaryti nesugeba.

Netikėtai nutrūkus ilgiems santykiams su mergina, Teodoras puola į neviltį. Tačiau po kiek laiko jo dėmesį patraukia ir suintriguoja itin pažangi žaviu moterišku (akt. Scarlett Johansson) balsu kalbanti ir į kiekvieną „šeimininko" norą reaguojanti kompiuterio operacinė sistema, tobulėjanti ir besikeičiasi priklausomai nuo kompiuterio savininko asmenybės. Naująją savo draugę Teodoras pavadina Samanta ir sulig kiekviena diena vis labiau žavisi jos giliamintiškumu, jautrumu ir humoro jausmu. Ko gero, kitaip ir negali būti - juk operacinė sistema evoliucionuoja prisitaikydama prie „šeimininko". Ilgainiui jų draugystė perauga į kažką daugiau. Ar tai galima vadinti meile?

(Acmefilm)

 

 -----------------------------------------------------------

"Blogi mentai"/"Wrong Cops"

Komedija / Kriminalas

Režisierius:Quentin Dupieux

Rodomas: Atlantis Cinema

Premjera: 2013

Pastatyta: JAV/Rusija/Prancūzija

Filmo trukmė: 201 min.

 
Los Andžele nusikaltimų skaičius taip sumažėjęs, jog vieninteliais nusikaltėliais tampa patys policininkai. Be darbo nuobodžiaujantys pareigūnai pardavinėja negyvų pelių pilvuose paslėptą marihuaną, pistoletais grasina jaunoms merginoms, kad šios parodytų krūtis, arba terorizuoja vienas kitą. Mažai ką veikiantis ir techno muziką mėgstantis policininkas Djukas vieną dieną į namus pasikviečia paauglį Deividą (Marilyn Manson). Mūvėdamas tik trumpikes pareigūnas bando parodyti vaikinui, kas yra tikra muzika. Deividas sprunka, o Djukas į jį šauna, bet pataiko į kaimyną. Merdinčio vyro jam bandys padėti atsikratyti kiti korumpuoti bei muziką mėgstantys policininkai.

 ---------------------------------------------

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA