Šiauliuose dokumentinio filmo "Semme" premjera

 2014-04-23

 Dokumentinis filmas "Semme" bus rodomas kino teatre "Atlantis Cinemas" (Prekybos centras "Tilžė". Tilžės g. 225, Šiauliuose) balandžio 26d. 15.30

Filmą pristatys kūrybinė Semme komanda, o po peržiūros vyks diskusija.

  Dokumentinis filmas ,,Semme" dvejus metus, jaunų žmonų kurtas dokumentiunis filmas apie lietuvių etnokultūrą bei tradicijas. Filme įamžintos trys visiems gerai pažįstamos asmenybės: geografas-kartografas, ilgametis VU žygeivių klubo vadas Tadas Šidiškis, tautodailininkas Algirdas Verseckas ir a. a. Krivis, „Ramuvos“ įkūrėjas Jonas Trinkūnas (1939-2014). Jame mintimis dalinasi liaudies dainų atlikėja Veronika Povilionienė, etnologas Libertas Klimka, mitologas Dainius Razauskas, archeologas Vykintas Vaitkevičius ir etnologas Vytautas Tumėnas. Filmo žiūrovai galės pamatyti žygių metu užfiksuotų Lietuvos gamtos vaizdų, akimirkų iš etnokultūrinių renginių ir judėjimų, linksmų, nuotaikingų epizodų bei išgirsti gilių įžvalgų.

„Iš kartos į kartą, iš širdies į širdį“ – tokiu šūkiu filmą „Semme“ pristato jo kūrėjai. Dvejus metus bendravome, stebėjome ir pažinome, daugelį dalykų "įsidėjome"sau į širdį, filmu bandome perteikti žiūrovams.

Šiuo metu filmas keliauja po Lietuvą. Jau suplanuoti rodymai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, taip pat kalbamės su kitais miestai, norime, kad filmą pamatytų kuo daugiau žmonių.

http://semme.lt/


Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA