Šiaulių kino teatruose...

2014-05-18

Šiaulių kino teatrai pristato Jums naujus filmus...

------------------------------------------------

"13 rajonas: plytų rūmai"/"Brick Mansions"
Veiksmo / Kriminalas / Drama

Režisierius: Camille Delamarre

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 90 min.

  Damianas (akt. Paulas Walkeris) – po priedanga dirbantis detektyvas. Pagrindinis jo tikslas – surasti pagrobtą masinio naikinimo ginklą. Visi keliai veda į gangsterių getą, vadinimą „Plytų rūmais“, kuriuose slapstosi pavojingiausi miesto banditai, o eiliniam žmogui jame išgyventi be pagalbos būtų itin sunku. Damianas neturi kitos išeities, kaip kreiptis į rajono žinovą Liną (akt. Davidas Belle), kuriam nebaisūs jokie iššūkiai ir pasiryžusiam pasipriešinti bet kokiam „Plytų rūmų“ piktadariui. Sudarę komandą vyrai įžengia į tikrą pragarą, iš kurio ištrūkti tiesiog neįmanoma.

„13 rajonas: plytų rūmai“ – tai trečias legendinio prancūzų režisieriaus Luco Bessono prodiuserinis „parkuro“ pripildytas ir įtempto siužeto veiksmo trileris apie policininką ir gatvės chuliganą, kuriems susivienijus dreba net patys didžiausi gangsteriai. „Leono“, „Penkto elemento“ ir „Taksi“ kūrėjas pristato žymiai brutalesnį, efektingesnį ir daugiau adrenalino sutelkiantį nuotykį, kuriame nė vienai minutei nestokojama firminio prancūzų humoro bei nerealių kaskadinių triukų, papildančių siužetinės filmo linijos eigą. Režisieriaus kėdę užėmė mažai žinomas, tačiau jau seniai su tokiais veiksmo žanro perlais dirbantis režisierius Camille‘is Delamarre‘is, sukūręs „Transporterį 3“, „Pagrobimą“ ir „Kolumbiana“. Šis filmas – tai pirmas rimtas pilnametražis režisūrinis jo projektas.

Vienu didžiausiu filmo akcentu tampa ir aktorių kolektyvas, tarp kurių galima pamatyti paskutinį savo pilną vaidmenį atlikusį „Greitų ir įsiutusių“ neseniai anapilin iškeliavusį Paulą Walkerį, kuris visus triukus atliko pats, be kaskadininko pagalbos. Taip pat, ankstesnių „13 rajono“ dalių veikėją Davidą Belle‘ą, kuris šį sykį žymiai efektingiau atliko savo vaidinamą personažą. Tokį duetą vainikuoja buvęs Wu-Tang Clano narys RZA, prisidėjęs ir prie filmo garso takelio kūrimo darbų.

„Ką reikia patirti gyvenime, kad išgyventum banditų valdomame gete?“ – atsakymą į šį klausimą gausite pasižiūrėję naujausią Luco Bessono darbą „13 rajonas: plytų rūmai“.

(Top Film Baltic)

 ------------------------------------------------------

"Godzila"/"Godzilla"
Fantastika / Veiksmo / Nuotykių

Režisierius: Gareth Edwards

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Pastatyta: JAV

    2014 metais sukanka lygiai 60 metų, kai iš didžiųjų kino ekranų pirmąkart suriaumojo Godzila. Metaforiškai įkūnijęs atominių bombų, numestų ant Nagasakio ir Hirosimos, siaubą, monstras netrukus tapo populiarus ne tik gimtojoje Japonijoje, bet ir visame pasaulyje. Iki šiol apie Godzilą yra sukurta daugybė televizijos serialų, komiksų, knygų, video žaidimų ir beveik 30 pilnametražių filmų. Tiesa, dauguma jų - japoniški.

Šiek tiek keista, bet pirmasis išskirtinai Holivudo jėgomis sukurtas originalios istorijos filmas apie Godzilą buvo sukurtas tik 1998-aisiais metais. Deja, jis nesulaukė tokio populiarumo, kokio buvo tikėtasi. Praėjo penkiolika metų ir į kino ekranus atkeliauja antrasis amerikiečių bandymas atgaivinti vieną populiariausių pasaulio monstrų.

Vieną dieną iš jūros gelmių iškyla padaras, kurio visa griaunanti jėga pranoksta bet ką, su kuo žmonija buvo susidūrusi iki šiol. Radioaktyvus monstras, kuriam netrukus suteikiamas Godzilos vardas, niokoja miestą ir atrodo, nėra jėgos, kuri jį sustabdytų. Tačiau eiliniam kariui Fordui (jį vaidina iš filmų „Laukiniai" ir „Ana Karenina" pažįstamas Aaron'as Taylor'as-Johnson'as) pavyksta suvokti kai ką, kas gali tapti raktu į pergalę.

(Acmefilm)

 

--------------------------------------------------

mirk"Nors mirk iš gėdos"/"Walk of Shame"
Komedija

Režisierius: Steven Brill

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 95 min.

 Megan Mails (aktorė Elizabeth Banks) yra vieno Los Andželo televizijos kanalo naujienų reporterė. Tačiau blogas tas naujienų reporteris, kuris nenori tapti naujienų pranešėju. Taip pat ir Megan - didžiausia jos svajonė yra ne pranešinėti, o skaityti žinias. Svajonės ji siekia jau labai seniai, tačiau nesėkmingai. Eilinį kartą puolusi į depresiją, Megan užsibarikaduoja namuose su treningais, traškučiais ir televizoriumi. Gerai, kad yra dvi entuziastingos draugės, pasirengę padėti - jos ištraukia Megan iš treningų, namų ir nusitempia į naktinį klubą. Apsilankymas klube baigiasi tradiciškai: keletu taurelių per daug ir prabudimu žavaus vaikino (akt. James Marsden) bute.

Prabudus greitai paaiškėja, kad košmariškas galvos skausmas yra ne vienintelė Megan problema. Išklausiusi telefone paliktas žinutes mergina sužino, kad vos po aštuonių valandų televizijoje bus atranka į atsilaisvinusią žinių vedėjos vietą. Megan susirenka daiktus ir tyliai išgaruoja iš savo naktinio „nusikaltimo" vietos. Vien tam, kad peržengus slenkstį pamatytų, kaip nutempiamas jos ne vietoje pastatytas automobilis. Su viduje palikta rankine, pinigais ir visais dokumentais. Akimirkai puolusi į neviltį, Megan netrukus susiima ir nusprendžia neleisti, kad menki nesklandumai pastotų jai kelią jos svajonės link.

Prasideda nuotykių kupina naktinė merginos odisėja pavojingais Los Andželo gatvių labirintais, siekiant suspėti į svajonių darbo atranką. Jos laukia beprotiškiausia gyvenimo naktis: prostitutės, sąvadautojai, bėgimas nuo policijos, narkotikų platintojai, gansteriai ir t.t. Bet Megan ryžtas nugalės visas kliūtis. Juk ar yra tokia jėga, kuri sukliudytų merginai siekti savo svajonės?

(Acmefilm)

 

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA