Menopolis kviečia vaikus mokytis kino

2014-05-29

Kasmet vasarą Šiaulių dailės galerija rengia MENOPOLIO vasaros stovyklėles, kurių metu vaikai pasineria į smagius kūrybinius ieškojimus. Užsiėmimų metu vaikai turi galimybę bendrauti ir semtis kūrybinių idėjų kasdien iš skirtingų menininkų, o tai yra pati geriausia patirtis ir nuotykis. Vaikai turi galimybę turiningai praleisti savo laisvalaikį, praplėsti savo pažinimo ir kūrybiškumo ribas. Projektas orientuotas ne tiek į baigtinių rezultatų kūrimą, kiek į asmenybės kūrybiškumo, kūrybiško mąstymo, kaip bendro išsilavinimo pagrindą, ugdymą. Kūrybiškumas - tai ne pridėtinė savybė, o laisvos ir mąstančios asmenybės stuburas, tad jį stiprinti mes ir nusiteikę! 

 Programa:

Birželio 9 d., pirmadienį, 10 val. - garso ir ritmo eksperimentai su muzikantais Gintautu Gascevičiumi („Bix”, „Kitava”) ir Arūnu Baniu („Ritmas kitaip”).
Birželio 10 d., antradienį, 10 val. - trumpa animacinė istorija „Kaip zuikiai vaiką migdė“ su medijų menininku Virginijumi Malčiumi.
Birželio 11 d., trečiadienį, 10 val. - plastilininės animacijos pratybos „Sukurk savo herojų” su animatoriumi Viktoru Gundajevu.
Birželio 12 d., ketvirtadienį, 14 val. - muzikinės dirbtuvės su akordeonininku Martynu Levickiu.
Birželio 13 d., penktadienį, 10 val. - „Architektūriniai tyrinėjimai: nuo ištakų iki savo piramidės” su architekte Giedre Mendoza.

Vieno užsiėmimo kaina - 10 Lt., trukmė apie 3 val., būtina registracija el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba tel. (8 41) 52 11 61.

ŠIAULIŲ DAILĖS GALERIJA
Vilniaus g. 245,
LT-76343, Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 43 85
Tel. (8 41) 52 11 61
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
http://www.siauliugalerija.lt/

Darbo laikas: antradienį - penktadienį 10 - 18 val., šeštadienį 10 - 17 val.

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA