Šiaulių kino teatrai siūlo...

2014-07-05

Šiaulių kino teatrai siūlo pasižiūrėti kelis premjerinius filmus.

 

"Aistrų vulkanas"/"The Vulcano"
Komedija

Režisierius: Alexandre Coffre

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 92 min.

Pastatyta: Prancūzija

   Kultinės prancūzų komedijos „Neliečiamieji“ kūrėjai pristato naujausią savo darbą – komediją „Aistrų vulkanas“.

Prancūziškai išsiblaškiusi, kupina netikėtumų ir kvatoti verčiančių nesusipratimų – komedija „Aistrų vulkanas“ pristato du, kaip šuo su kate sutariančius buvusius sutuoktinius, ir jų planus gerokai „pakoregavusį“ ugnikalnį.

Kadaise Alanas ir Valeri buvo romantiška įsimylėjėlių pora, kurios meilę vainikavo žavi duktė. Tačiau gyvenimas nenuspėjamas. Ir todėl šiandien jie – tik buvę sutuoktiniai, siaubingai nekenčiantys vienas kito ir net minties apie buvimą kartu.

Alano ir Valeri duktė nusprendžia ištekėti, o vestuvių puota kelti saulėtoje Graikijoje. Tėveliai nieko nelaukę sėda į lėktuvą ir... čia jų nuotykiai prasideda.

Pirmiausia, paaiškėja, kad į Graikija jiedu išsiruošė tuo pačiu lėktuvu, o tai nežada nieko gero. Antra – tuo metu Islandijoje išsiveržia ugnikalnis Eyjafjallajökull, ir todėl visi lėktuvai nutupdomi, o skrydžiai atšaukiami. Valeri ir Alanui nelieka nieko kito, kaip tik sukąsti dantis ir vardan duktės suvienyti savo jėgas ieškant būdų, kaip nepavėluoti į romantiškiausią savo mergaitės gyvenimo dieną.

Ar gali ši nuotykių kupina kelionė atšildyti dviejų vienas kito nekenčiančių žmonių širdis?

(Theatrical Film Distribution)

---------------------------------------------------------------

"Kartu ne savo noru"/"Blended"
Komedija

Režisierius: Frank Coraci

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 117 min.

Pastatyta: JAV

     Du vieniši tėvai Loren (aktorė Drew Barrymore) ir Džimas (Adam'as Sandler'is), išgyvenę išsiskyrimo liūdesį, pagaliau ryžtasi vėl nueiti į pasimatymą. O geriausiai pirmajam kartui tinka aklas pasimatymas. Vis tik, suvesti likimo, Loren ir Džimas šia galimybe pasinaudoti nesugeba - pademonstravę vienas kitam bjauriausias savo charakterio savybes, Loren ir Džimas prisiekia daugiau niekuomet nesusitikti. Tačiau...

Po kelių savaičių abu vieniši tėveliai nusprendžia savo vaikams padovanoti visam gyvenimui įsiminsiančią kelionę Afrikon. Štai čia ir pasireiškia likimo ironija: pasirodo, Džimas ir Loren apsistoja ne tik tame pačiame viešbutyje, bet praktiškai ir tame pačiame numeryje.

Pamatę vienas kitą ir atsigavę nuo pirminio šoko, Loren ir Džimas nusprendžia pasistengti elgtis civilizuotai savo vaikų labui. Tačiau ar jiems pavyks? Loren ir Džimo laukia patys beprotiškiausi nesusipratimai, patys įsimintiniausi nuotykiai ir patys netikėčiausi jausmai...

(Acmefilm)

-----------------------------------------------------

"Kraujo kerštas"/"In The Blood"
Veiksmo / Kriminalas / Trileris

Režisierius: John Stockwell

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 108 min.

Pastatyta: JAV

     Nusiteikite adrenalinui. Kovos scenų, įtampos ir ekstremalių triukų pripildytame filme susidurs du pasauliai, egzistuojantys egzotiškame poilsio ir pramogų rojuje. Gražus paviršius slepia apgaulingą tiesą.
Neseniai susituokę Ava ir Derekas atvyksta į nuošalią Karibų jūros salą. Čia jie planuoja praleisti išskirtines atostogas. Paplūdimio malonumus atletiška pora ketina pagardinti trupučiu ekstremalaus sporto. Viskas pasisuka netikėta linkme, kuomet Avos vyras patiria nelaimingą atsitikimą ir dingsta.
Supratusi, kad iš vietos pareigūnų didelės pagalbos ir rimtesnio tyrimo tikėtis neverta, neturėdama jokio užnugario, Ava pati imasi ieškoti dingusio vyro ir stoja į žūtbūtinę kovą be taisyklių. Anapus prabangių viešbučių ir saugių turistinių maršrutų ji aptinka sudėtingą nusikaltėlių ir korumpuotų pareigūnų organizaciją. Jiems teks savo kailiu patirti, koks yra nebeturinčios ką prarasti moters kerštas.
Aktorė, modelis ir kovos menų profesionalė Gina Carano filme įtikinamai suvaidino drąsią kovotoją, kuri net atsidūrusi žūtbūtinio veiksmo centre nepraranda žavesio. Graži ir seksuali, atkakli ir ypač pavojinga jauna moteris parodo aukščiausios klasės kovinę formą.
G. Carano asistuoja ne mažiau kieta „Saulėlydžio“ ir „Jaunaties“ žvaigždė – aktorius Camas Gigandetas. Lotynų Amerikos trilerio nuotaiką aukštyn kilsteli ir filme pasirodantys „etatiniai meksikiečiai“: Mačetė – Danny Trejo ir amžinas policininkas Luis Guzman.
„Kraujo kerštas“ nukels į troškias nusikaltėlių džiungles, kuriose galioja savi įstatymai ir žiaurios taisyklės. Nepaklusti joms gali tik tas, kuris žino kaip pulti ir kaip apsiginti. Tai filmas paliksiantis ant lūpų šviežio kraujo skonį.

(Garsų pasaulio įrašai)

 --------------------------------------------------------------------

"Atostogos!"/"Walking on Sunshine"
Muzikinis / Romantika

Režisierius: Max Giwa, Dania Pasquini

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 97 min.

Pastatyta: D.Britanija

 Superhitų GATVĖS ŠOKIAI 3D ir GATVĖS ŠOKIAI 2 režisieriai sugrįžta su dainuojančiu, šokančiu ir į gražiausias Italijos vietas nukeliančiu muzikiniu filmu ATOSTOGOS!, kuris patiks visiems, dainavusiems kartu su MAMMA MIA! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!

Miuziklo veiksmas rutuliojasi mažame pajūrio kaimelyje Apulijos regione, Pietų Italijoje. Taip, tai tiesiog ideali vieta atostogauti ir užmegzti meilės romaną. Tad visai nenuostabu, jog vėjavaikė britė Madė (akt. Annabel Scholey) šiame rojaus kampelyje sutinka savo išsvajotąjį princą – gražuolį italą Rafaelą (seksualumu spinduliuojantis akt. Giulio Berruti). Žavioji pora nusprendžia susituokti. Į vestuves Madė pakviečia seniai matytą seserį Teilor (akt. Hannah Arterton). Ši ką tik baigė mokslus, tad mielai sutinka aplankyti Madę (net neįtardama apie vestuves). Teilor taip pat turi paslaptį. Prieš trejus metus tame pačiame rojaus kampelyje ji irgi patyrė svaigų meilės romaną. Įdomiausia, kad abi seserys net nenutuokia, jog jų susižavėjimo objektas – vienas ir tas pats žmogus... Taip prasideda ši meilės, nesusipratimų, netikėtų atradimų ir muzikos kupina istorija.

Ar pamenate tuos laikus, kai nuo ryto iki vakaro visuose kiemuose, o savaitgaliais šokių aikštelėse skambėjo neužmirštamos Madonnos, Whitney Houston, George’o Michaelo ar Roxette dainos? Kai pasaulis atrodė pusiau nerealus, kai norėjosi mylėti ir būti mylimiems, kai atrodė, kad viskas yra įmanoma, o ateitis bus tik dar gražesnė? Štai į tokią pasaką kviečia šio vasariško miuziklo kūrėjai.

Dar kartą išgirskite garsiausias devinto dešimtmečio dainas ir prisiminkite auksinę jaunystę. Filme skamba bene garsiausi minėto laiko kūriniai: „Don’t You Want Me“ (The Human League), „Holiday“ (Madonna), „Girls Just Wanna Have Fun“ (Cyndi Lauper), „Wake Me Up Before You Go Go“ (Wham!), „Eternal Flame“ (Bangles), „It Must Have Been Love“ (Roxette), „If I Could Turn Back Time (Cher) ar „White Wedding“ (Billy Idol).

Šis projektas įdomus dar keliais aspektais. Jame dalyvauja ryškiausia popmuzikos žvaigždė Leona Lewis. Tai 29-erių metų dainininkės debiutas kine. Miuzikle ji vaidina seserų draugę Eleną. Be to, filmą kūrė itin sėkmingų dviejų „Gatvės šokių“ filmų režisieriai Maxas Giwa ir Dania Pasquini. Muzikinę dalį kuravo garsioji britų kompozitorė ir muzikos prodiuserė Anne Dudley (dalyvavusi ir kuriant miuziklą „Vargdieniai“ ar nemirtingą britų komediją „Striptizo ereliai“).

(Incognito Films)


Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA