Jubiliejinis dešimtasis respublikinis trumpametražių filmų festivalis „AŠ+MIESTAS=KINAS 2014” kviečia kurti

 2014-07-22

Panevėžio kino centras „Garsas“ dešimtą kartą kviečia visus kino meno mylėtojus pažvelgti į miestą pro kino kameros objektyvą bei kurti savo trumpametražius filmus apie tai, kas mus supa ir kuo mes gyvename.


Festivalyje gali dalyvauti visi norintys. Vienas autorius ar autorių grupė gali pateikti vieną filmą. Juos vertins ir į festivalio programą atrinks kompetentinga kino profesionalų komisija. Filmus reikia atsiųsti DVD formate iki rugpjūčio 26 dienos, su užpildyta dalyvio anketa. ( http://garsas.lt/dokumentai )

Geriausių filmų autoriai bus apdovanoti prizais. Dalyvių filmai bus nemokamai parodyti festivalio „AŠ+MIESTAS=KINAS“ renginyje rugsėjo 7 d., sekmadienį.

Koks filmas gali tapti konkurso nugalėtoju? Filmas turėtų trukti ne ilgiau kaip 15 minučių. Vertinant darbus daugiausiai dėmesio bus skiriama filmo idėjos originalumui, filmo meniniam apipavidalinimui bei techninei kokybei.

Nepraleiskite progos dalyvauti konkurse, nes Jūsų laukia neįtikėtinos saviraiškos galimybės ir prizai!

------------------------------------------

Festivalio tikslas – kino menu skatinti kūrybinę saviraišką.

Festivalio dalyviai – visi norintys, kurių pateikti trumpametražiai filmai atitinka žemiau nurodytas sąlygas.

p.s. Vienas autorius gali pateikti vieną filmą.

Atvira festivalio programa  – festivalio renginio metu vyks nemokama festivalio filmų peržiūra.

Nemokamas festivalio renginys vyks rugsėjo 7 d. 

 

Dalyvavimo trumpametražių filmų konkurse sąlygos:

1. Filmo trukmė - ne daugiau nei 15 min.

2. Filmo pradžioje privalomas  filmo pavadinimas, autoriaus(-ių) vardas, pavardė.

3. Techniškai tvarkingus filmus pateikti DVD laikmenoje. Siųsti adresu k.c. „Garsas“, Respublikos g. 40, Panevėžys iki 2013 m. rugpjūčio 25 d.

4. Užpildyti festivalio dalyvio anketą (ją rasite http://garsas.lt/dokumentai) ir atsiųsti iki 2014 m. rugpjūčio 25 d. adresu k.c. „Garsas“, Respublikos g. 40, Panevėžys; el.paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ; faksu 8 45 467806.

5. Skaitmeninės laikmenos festivalio dalyviams nebus grąžinamos. Reklaminiai filmai festivalio programoje nebus demonstruojami.

6. Filmų vertinimas ir apdovanojimas. Filmus vertins ir į festivalio programą atrinks kompetentinga vertinimo komisija bei festivalio žiūrovai. Geriausi filmai bus apdovanoti prizais. 

Kontaktinis asmuo:

El.p.  \n Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. "> Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. mailto: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. blocked::mailto: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. "> Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 45) 46 88 33,
Mob. 8 68 219 800
Faks. (8 45) 46 78 06

 

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA