Šiaulių kino teatrų premjeros

2014-07-29

Karštą vasaros dieną galima apsilankyti vėsiame kino teatre...

"Barbekiu/"Barbecue"
Komedija

Režisierius: Eric Lavaine

Rodomas:Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 98 min.

Pastatyta: Prancūzija

„Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.

Vyras, kuris visą gyveną itin stropiai rūpinosi savo sveikata (sveikai maitinosi, tris kartus per savaitę sportuodavo, nerūkė, negėrė ir t.t.), neturėjo jokių rūpesčių darbe (nes dirbo savo šeimos kompanijoje) vieną dieną krito ant žemės pakirstas stipraus (bet nemirtino) širdies smūgio likus vos savaitei iki savo 50-ojo gimtadienio.

Pakilęs iš ligos patalo jis nusprendžia, kad širdies smūgio priežastis buvo pernelyg sveikas ir teisingas jo gyvenimas būdas, todėl nuo šiol jis gyvens visiškai kitaip ir pradės mėgautis visomis įmanomomis gyvenimo nuodėmėmis. Daugiau jokių dietų ir maisto apribojimų, sveikuoliškas sultis pakeis vyno buteliai, o iš burnos pradės rūkti cigaro dūmai... Jis nusprendžia mesti savo darbą ir net mandagumą. Nuo šiol jis visiems sakys tik tai, ką iš tiesų galvoja ir tai nemaloniai nustebins dalį jo draugų...

Žinoma, draugai tokius netikėtus draugo pokyčius priėmė džiaugsmingai – kartu žiūri futbolą, maukia alų ir šlamščia nesveiką maistą. Buvusio sveikuolio gyvenimas sužibėjo naujomis spalvomis, bet ar ilgam?

(Theatrical Film Distribution

---------------------------------------------------------------

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA