Naujienos Šiaulių kino teatruose

2014-08-02

Šiaulių kino teatrai siūlo Jums naujus filmus...

 

 

 "Galaktikos sergėtojai"/"Guardians of the Galaxy"
Veiksmo / Fantastika / Nuotykių

Režisierius: James Gunn

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 122 min.

Pastatyta: JAV

   Kompanija „Marvel“, amerikiečiams tiekianti vieną mėgstamiausių laisvalaikio pramogų – komiksus – vis aktyviau žengia ir į kino verslą. Po itin sėkmingų komiksų ekranizacijų apie Geležinį žmogų, Torą, Kapitoną Ameriką ir Keršytojus, atėjo eilė dar vienai herojų komandai – „Galaktikos sergėtojams“.

Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo (aktorius Chris‘as Pratt‘as), skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Netrukus paaiškėja, kad šį artefaktą medžioja ir nuožmus galaktikos piktadarys Ronanas. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje. Supratęs, kad vienas nuo visos armijos medžiotojų nepabėgs, Piteris kreipiasi pagalbos į vieną keisčiausių visų laikų kompanijų: kalbantį meškėną, į medį panašų humanoidą, nuostabaus grožio negailestingą žudikę ir dar vieną kerštu gyvą veikėją.

Su jų pagalba Piteris turi užtikrinti, kad artefaktas nepaklius į blogas rankas, nes, kaip netrukus paaiškėja, nuo to priklauso visos Visatos likimas.

(Forum Cinemas)

---------------------------------------------------------------

"Ozo legendos: sugrįžimas į Smaragdo miestą"/"Legends of Oz: Dorothy's Return"
Muzikinis / Šeimai / Animacija

Režisierius: Will Finn, Dan St. Pierre

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 88 min.

Pastatyta: JAV

    Nepaprastai spalvinga ir šmaikšti pasaka kviečia pamiršti įprastą pasaulį ir dar kartą pabėgti į nuostabią Ozo šalį. Muzikinė animacija visai šeimai „Ozo legendos: sugrįžimas į Smaragdo miestą“ („Legends of Oz: Dorothy’s Return“) pristato dar nematytus Dorotės ir jos draugų nuotykius. Smaragdo miestas ir jo keistenybės pirmą kartą atgyja ir 3D formatu.

Ozo šalyje ir vėl neramu. Ją siekia užgrobti į klouno drabužius įkalintas, tačiau savo būdu juokdario nė iš tolo neprimenantis raganius Džesteris, Piktosios Raganos iš vakarų brolis. Dorotę ir jos šunelį Toto, kurie vos spėjo grįžti iš stulbinančios kelionės po Ozą, draugai vėl šaukia į pagalbą.

Dorotė ir nepailstantys jos bendražygiai turi imtis pavojingo plano, kurį įgyvendindami gali pasitikėti tik Kaliausės išmintimi, Bailiojo Liūto drąsa, Geležinio Medkirčio jėga ir mergaitės sumanumu. Nors siekti tikslo bičiuliams padeda visi gerieji Ozo gyventojai, keliauti Geltonų plytų keliu šį kartą nebus lengva. Kelionėje bičiulių nuolat tykos klastingi Džesterio kerai ir jo pagalbininkai – skraidančios beždžionės.

Legendinį pasakojimą apie Ozą sukūrė amerikiečių rašytojas L. Frankas Baumas. Pirmoji jo knyga „Nuostabusis Ozo šalies burtininkas“, pasirodžiusi 1900 metais, tapo tik didžiulės keturiolikos knygų serijos pradžia. Vėliau nuotykius Ozo šalyje plėtojo net keletas rašytojų, o animacija „Ozo legendos: sugrįžimas į Smaragdo miestą“ sukurta remiantis L. Franko Baumo anūko Rogerio S. Baumo kūryba.

Niekada nemačiusiems ir neskaičiusiems apie Ozą bus nesunku įsijausti į jo stebuklingą pasaulį, o tie, kurie jau yra keliavę geltonų plytų keliu, žino, kad kiekvienas pasivaikščiojimas juo atneša daug linksmybių, nuotykių ir šiltų emocijų.

(Garsų pasaulio įrašai)

-----------------------------------------------------

"Kai ateina ji"/"And so it goes"
Komedija / Drama / Romantika

Režisierius: Rob Reiner

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 94 min.

Pastatyta: JAV

  „Kai ateina ji“ („And so it goes“) – skoningo humoro pilna istorija, kurioje išskirtiniai ir gyvenimiški personažai paperka savo keistenybėmis ir nuoširdumu. Filmas pasakoja apie užkietėjusį egoistą Oreną (akt. M. Douglas), kurio gyvenimo pagrindas – rūpinimasis tik savimi pačiu – nelauktai pradeda svyruoti. Lyg iš niekur išdygęs sūnus palieka Orenui saugoti anūkę, apie kurios egzistavimą jis nė nenumanė. Norėdamas susitvarkyti su netikėtai užgriuvusiu senelio vaidmeniu vyras priverstas kreiptis pagalbos į savo kaimynę (akt. Diane Keaton). Tačiau greitai paaiškėja, kad ji taip pat turi savotišką požiūrį į pasaulį ir neketina taikytis su bjauriu Oreno būdu. Ilgainiui vienas jų turi pasikeisti.

Filmo režisierių Robą Reinerį žiūrovai geriausiai prisimena iš Lietuvoje labai šiltai sutiktų komedijų „Prieš pakratant kojas“ ir „Sklinda gandai“. R. Reineris ir toliau daro tai, ką moka geriausiai – rodo, kad senjorų gyvenimas nuoboduliu nė iš tolo nekvepia. Sau būdinga maniera jis kuria banguojantį filmo siužetą, kuris nuo įžūlios pašaipos peršoka prie skoningų juokelių, reikiamu metu pademonstruoja jausmingą mūsų gyvenimo pusę, kuri tuoj pat pakeičiama brandžiu humoru. Didžiosios filmo žvaigždės M. Douglas ir D. Keaton taip puikiai įsilieja į šį bangavimą, kad nė minutei netenka suabejoti jų tikrumu.

„Kai ateina ji“ pretenduoja tapti visų amžiaus kategorijų komedija. Vyresni įsitikins, kad permainos į gyvenimą gali ateiti net tuomet, kai jų mažiausiai tikiesi. Jaunimas galės pamatyti, kad pasitaiko ir visiškai neprognozuojamų senukų ir apdairiai rinksis pensijų kaupimo fondą, nes senatvėje tikrai norės tokiais tapti.

(Garsų Pasaulio Įrašai)

 ----------------------------------------------

"Apsimetėlis, sukčius ir dama"/"Two Faces of January"
Trileris

Režisierius: Hossein Amini

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 96 min.

Pastatyta: D.Britanija/JAV/Prancūzija

Septintasis praėjusio amžiaus dešimtmetis. Į Graikijos sostinę atostogų atvyksta pasiturintis amerikietis - profesionalus apgavikas Česteris Makfarlandas (aktorius Viggo Mortensen'as) kartu su žmona Kolete (akt. Kirsten Dunst). Lankydamiesi Akropolyje, jie susipažįsta su jaunu, žaviu amerikiečiu Ridalu (akt. Oscar'as Isaac'as), kuris, šalia savo pagrindinės gido veiklos taip pat apgaudinėja patiklius turistus. Iš žmonių patiklumo gyvenančiam Česteriui patinka Ridalo apsukrumas, o pastarasis susižavi tiek Česterio meistriškumu, tiek jo žmonos grožiu, tiek prabangiu poros gyvenimo būdu. Tarp trijų amerikiečių užsimezga draugystė.

Atostogų idilė sugriūva, kuomet viešbučio numeryje Česteris nužudo jį persekiojantį privatų detektyvą. Naujojo savo bičiulio Ridalo paprašęs pagalbos išgabenti kūną, Česteris ir jį įpainioja į pavojų gyvybei keliančius žaidimus. Atmosferai kaistant, trijulė priversta iš Graikijos bėgti į Turkiją. Šioje kelionėje pamažu aiškėja, kad paradui vadovauja toli gražu ne Česteris. Įtemptų, supaniotų trilerių mėgėjai iš karto atpažins „Talentingojo misterio Riplio" atmosferą. Apakintas Koletės grožio ir kol kas nedrąsios simpatijos jam, Ridalas pamažu atsiskleidžia visiškai kitoje šviesoje.

Senosios Europos ir praėjusio amžiaus dvasia alsuojantis trileris yra juostų „Važiuok", „47 roninai", „Snieguolė ir medžiotojas" bei „Keturios plunksnos" scenaristo Hossein'o Amini režisūrinis debiutas.

(Acmefilms)

 ------------------------------------------------

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA