Šiaulių kino teatrų naujienos

2014-09-08

Šiaulių kino teatrai siūlo Jums kelis naujus filmus...

 ----------------------------------------------------------

"Amazonės džiunglės"/"Amazonia"
Nuotykių / Šeimai

Režisierius: Thierry Ragobert

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 83 min.

Pastatyta: Prancūzija/Brazilija

 Tai smagiausia geografijos ir biologijos pamoka, kokią jums teko matyti! Pasirenkite netikėčiausiai pažinčiai su nepakartojama Amazonės džiunglių gamta! Patirkite kvapą gniaužiančius nuotykius ir pradėkite naujuosius mokslo metus su neišdildomais įspūdžiais!

Ši nepaprasta istorija prasideda kažkur Brazilijoje, kai nedideliame lėktuvėlyje atsiduria prijaukinta kapucinų veislės beždžionėlė Sajus. Žiūrovas tik gali nuspėti, jog gyvūnėlis su daugybe kitų namų ūkio daiktų keliauja į kitą gyvenamąją vietą. Suprantama, keliauja uždarytas narvelyje. Vos tik lėktuvėlis pakyla, netrukus dangų aptraukia pilki debesys. Kilusi vėtra sutrukdo pasiekti kelionės tikslą. Lėktuvėlis tampa nevaldomas ir nukrinta į Amazonės džiungles. Visa laimė, kad kritimas ne toks jau tragiškas. Tik bėda, kad beždžioniuką pamiršo...

Štai tada ir prasideda tikrieji Sajaus nuotykiai. Pirmiausia iš narvelio jį išlaisvina kažkokie keisti gyvūnai, o netrukus Sajus susiduria su kitais džiunglių gyventojais. Arogantiškasis tapyras, didžiasnapis tukanas ir gauruotasis voras – visi padeda jaunajam paklydėliui išmokti pirmąsias gyvenimo laisvėje pamokas. Mokytis Sajus tikrai turi ko: kaip susirasti maisto, kur pasislėpti nuo lietaus, kodėl reikia saugotis plėšrūnų ir kaip juos pažinti. Mažasis kapucinas šiame filme patiria visus įmanomus žmogiškus jausmus: baimę, smalsumą, panieką ir net meilę. Galiausiai jis netgi suranda savo gentainius.

Filmo režisierius ir jo komanda atliko tikrai gigantišką darbą. Juk ne taip paprasta priversti laukinius gyvūnus vaidinti. Filmas buvo kuriamas dvejus metus. Ir ne veltui. Nors už kadro neskamba nė vienas sakinys, kai kurios filmo scenos yra iškalbingesnės už tūkstančius žodžių (ko verta vien Sajaus sapno scena!).

Amazonės džiunglių vaizdai 3D formatu atrodo tikrai pribloškiamai, o kultinio kompozitoriaus Bruno Coulais (sukūrusio neužmirštamas kompozicijas filmams „Himalajai“, „Migruojantys paukščiai“ ar „Purpurinės upės“) muzika tik sustiprina šį įspūdį. Tikrai nepamirštama kelionė, kuri sužavės ir didelį, ir mažą.

(Incognito Films)

------------------------------------------------------------------------

"Apsimeskime farais"/"Let’s Be Cops"
Veiksmo / Komedija

Režisierius: Luke Greenfield

Rodomas: Atlantis Cinema

Trukmė: 104 min.

Pastatyta: JAV

„Apsimeskime farais“ – tai šmaikšti ir nuotaikinga komedija, apie tai, jog kartais pokštauti reikia labai atsargiai... O policininkų darbas – išties labai atsakingas!

Du geriausi draugai Rajanas ir Justinas ilgai suko galvas, kokių personažų kostiumais pasipuošti karnavalo vakarėliui. Mintis vienam vakarui tapti uniformuotais policijos pareigūnais pasirodė geniali. Ir išties, draugų porelė tapo viso kvartalo pažibomis ir seansacija.

Vakaro herojais tapę draugeliai nutaria kiek ilgėliau pasimėgauti policininko gyvenimu – gatvių chuliganų nuolankumu bei dailių merginų dėmesiu... Apsvaiginti svetimos šlovės, vieno vakaro pokštą jie nutaria tęsti ir toliau. Netgi sėda į „Ebay“ įsigytą policijos automobilį!

Gal pokštas tuo ir būtų pasibaigęs, jei ne... gyvenimiškas atsitiktinumas. Šie du apsimetėliai netikėtai įsipainioja į tikrų tikriausius kriminalinius nuotykius – gangsterių ir korumpuotų detektyvų pinkles. Metas nublizginti padirbtus policininkų pažymėjimus ir stoti į kovą už teisingumą!

Filmo režisierius Luce Greenfieldas garsėja pasiutusiomis komedijomis, kuriose nėra jokių šventų dalykų ir tabu. Jo filmografijoje puikuojasi tokios juostos, kaip „Mano kaimynė – pornožvaigždė“, ,„Gyvūnas“ ir L. Greenfieldui nestandartiškai romantiška istorija „Kažkas skolinto “. Naujame darbe „Apsimeskime farais“ L. Greenfieldas grįžo prie to, ką moka geriausiai – juokinimo, todėl kino salėse žiūrovams iš smagumo plyš žandai.

(Theatrical Film Distribution)

---------------------------------------------------------------

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA