Šiaulių kino teatrai rodo

2014-09-22

Šiaulių kino teatrai siūlo Jums kelis naujus filmus.

 ----------------------------------------------------------

"Bėgantis labirintu"/"The Maze Runner"
Veiksmo / Fantastika / Mistika

Režisierius: Wes Ball

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 115 min.

Pastatyta: JAV

Esate matę, kaip mokslininkai painiuose labirintuose įkalina laboratorines žiurkes ir stebėdami jų reakcijas, nagrinėja intelektą, sumanumą ir kitas savybes? Ateityje tyrinėtojai į labirintus uždarys žmones.

Būtent toks šiurpus scenarijus atskleidžiamas įtempto siužeto mistiniame trileryje su mokslinės fantastikos elementais – „Bėgantis labirintu“. Tai istorija apie pasaulį, išgyvenusi Apokalipsę, kuriame grupė išlikusių ieško išėjimo iš klaidaus labirinto. 


Jaunuolis Tomas pabunda požemyje ir neatsimena nieko, tik savo vardą. Netrukus jis patenka į neįprastą savo likimo draugų bendruomenę, kurioje vien jauni vaikinai – praradę atmintį ir... įkalinti painiame labirinte. Kiekvieną mėnesį jų gretas papildo po vieną naujoką.

Labirinte įkalintų vaikinų tikslas vienas – išgyventi. Rasti išėjimą ir pabėgti. Susipažinęs su labirinto senbuviais Tomas sužino, kad tarp jų yra ir tokių, kurie išėjimo ieško jau antrus metus. Ar kam nors yra pavykę ištrūkti? Kas juos uždarė į šį labirintą ir kokiu tikslu?

Klausimai painūs, kaip ir pats labirintas, o vienintelis būdas sužinoti atsakymus – įveikti labirintą.

(Theatrical Film Distribution)

------------------------------------------------------------------------

deziukai"Dėžinukai"/"The Boxtrolls"
Animacija / Nuotykių / Komedija

Režisierius: Graham Annable, Anthony Stacchi

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 93 min.

Pastatyta: JAV

Milžiniško populiarumo sulaukusių animacinių filmų „Paranormanas“ bei „Koralaina ir slaptas pasaulis“ kūrėjai pristato populiarios Alano Snou pasakos „Čia gyvena monstrai“ ekranizaciją filme „Dėžinukai“.

Šeimų būna įvairių, tačiau mažojo Egio artimieji mažų mažiausiai nepanašūs į tradicinę šeimą... Našlaičiu likusį berniuką supa aibė įvairiaspalvių monstrų, keliančių siaubą Sūrbridžo gyventojams. Dėžinukais vadinamų pabaisų namai – požemių labirintai, jų drabužiai – dėžės, maistas – šiukšlės, o linksmiausia pramoga – gąsdinimas! Tačiau visoms istorijoms vieną dieną ateina galas – neapsikentusi nesibaigiančių monstrų išdaigų, miesto dezinfekcijos tarnyba nusprendžia nusikratyti pabaisomis, kurios, anot legendų, naktimis vagia Sūrbridžo gyventojų vaikus ir sūrį.

Tačiau ar dėžinukai iš tiesų yra tokie kraugeriški monstrai, kokiais juos piešia nieko apie pabaisas neišmanantys miestelėnai? Mažasis jų globotinis Egis ryžtasi kartą ir visiems laikams Sūrbridžo gyventojams įrodyti, jog mažieji dėžinukai – žavūs ir geraširdžiai sutvėrimai, labiau už viską bijantys... žmonių! Tačiau ne viskas pasirodo esą taip paprasta – Egio kelyje tyko aibė nuotykių, piktai nusiteikusių miestelėnų ir viena už kitą smagesnės dėžinukų išdaigos. Berniukui tenka misija ne tik apsaugoti savo draugus ir šeimą, tačiau ir užkariauti jam vis labiau patinkančios mergaitės širdį.

(Forum Cinemas)

---------------------------------------------------------------

"Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo"/"100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared"
Komedija / Nuotykių

Režisierius: Felix Herngren

Rodomas:Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 114 min.

Pastatyta: Švedija

Nugyvenęs ilgą ir gražų gyvenimą, artėjant prie šimtmečio Alanas Karlsonas atsiduria senelių namuose, tikėdamas, kad tai - jau paskutinė stotelė. Tačiau sveikata vyras niekuomet nesiskundė, o leisti dienas su nukvakusiais senukais irgi nebuvo Alano svajonė. Todėl savo 100 metų jubiliejų vyras nusprendžia atšvęsti su trenksmu: išsiruošti į dar vieną kelionę, kokių jo gyvenime jau buvo tūkstančiai. Vien su šlepetėmis (kad niekas neįtartų), Alanas išlipa pro langą ir dingsta.

Kupina staigmenų ir netikėtų įvykių (nusikaltėliai, pinigų prikimšti lagaminai ir mirštantys drambliai) šimtamečio kelionė pasakojama kartu su jo ankstesnio gyvenimo nutikimais. Buvęs sprogmenų ekspertas dalyvavo vos ne visuose pagrindiniuose XX amžiaus įvykiuose. Alanui teko pabendrauti su Stalinu, Čerčiliu, būsimu JAV prezidentu Hariu Trumenu, Mao, generolu Franku, Prancūzijos vadovu Šarliu de Goliu ir daugybe kitų istorinių asmenybių. Negana to, tai nebuvo paprasti pabendravimai. Pasirodo, Alano veiksmai buvo lemtingi XX-ojo amžiaus istorijai.

„Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo" yra debiutinis švedų rašytojo Jonas'o Jonasson'o romanas, išleistas 2009 m. Knyga tapo bestseleriu ne tik tėvynėje, bet ir užsienyje (Lietuvoje romanas išleistas prieš dvejus metus). Pagal knygą sukurta komedija jau parodyta daugiau nei 40-yje pasaulio valstybių, uždirbusi daugiau nei 50 mln. dolerių ir yra pelningiausias visų laikų Švedijos filmas.

(Acmefilm)

--------------------------------------------------------------

Mergaite su katinu"Mergaitė su katinu"/"Incompresa"
Drama

Režisierius: Asia Argento

Rodomas: Atlantis Cinema

Trukmė: 81 min.

Pastatyta: Prancūzija

Iš pirmo žvilgsnio, Arijai labai pasisekė. Gražūs namai, kuriuose nuolat lankosi žymiausi menininkai, stilingi drabužiai ir daug laisvės, bet ištiesų... ji labai vieniša mergaitė.

Italijos bohemos grietinėlei priklausanti muzikantė mama (akt. Charlotte Gainsbourg) ir tėtis, geidžiamas aktorius (akt. Gabriel Garko), pernelyg užsiėmę kūryba, vakarėliais ir skandalais, kad rūpintųsi Arija. Neįdomi ji ir seserims, o tėvų šlovės ir gražių namų pavydintys klasiokai nuolat apkalba ir rezga intrigas... Paguodą ji randa tik juodo katino draugijoje, kuris, rodos, vienintelis jai jaučia prieraišumą.

Įsukta į tėvų skyrybų dramą, Arija laiko nuobožiauti neturi – ji nuolat keliauja iš vienų namų į kitus, tačiau niekur nesijaučia sava. Gal nebent plačiose Romos gatvėse, kur, lydima savo katino, drąsiai leidžiasi į nuotykius ir pažintis net su gerokai už save vyresniais pankais ir šėlsta skambant Brian Molko ar Justino Pearsono muzikai.

Vaikiškai tyras nuoširdumas jos neapleidžia net juodžiausiomis akimirkomis. Ir kai viskas jau atrodo taip prastai, kad blogiau ir būti negali... išaušta nauja diena.

„Mergaitė su katinu“ tai istorija ne apie vaikus, o apie suaugusius, nemokančius būti tėvais. Lars Von Trier mūza Charlotte Gainsbourg šiame filme meistriškai įkūnija bohemišką motiną, kurios švelnumą užgožia ūmus menininkės charakteris ir nuotaikų kaita – nuo aidinčio juoko iki isterijos priepuolių. Filmo režisierė Asia Argento neslepia – tai autobiografinė jos pačios istorija, kuriai artumą galėtų pajusti daugelis. Nes kam gi niekad neteko keistai pasijusti savo paties šeimoje?

(Pasaka)

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA