Šiaulių kino teatrai kviečia

2014-10-07

Šiaulių kino teatrai kviečia pasižiūrėti naujus filmus.

 ----------------------------------------------------------

"Meilės pusiausvyra"/"Playing it Cool"
Komedija / Romantika

Režisierius: Justin Reardon

Rodomas: Atlantis Cinema

Pastatyta: JAV

Jaunosios kartos aktorius Chris'as Evans'as Holivude jau įsitvirtino: pagrindiniai vaidmenys dviejose „Kapitono Amerikos" ir „Fantastiškojo ketverto" dalyse, taip pat vienas pagrindinių herojų „Keršytojuose". Šalia didelio biudžeto filmų aktorius vaidina ir „gyvenimiškose" juostose. Ši - viena iš pastarųjų.

Filme „Meilės pusiausvyra" Ch. Evans'o herojus - beviltiškas romantikas, gyvenime iškentęs jau keletą nelaimingos meilės atvejų, tačiau vis dar užsispyrusiai tikintis gražaus, abipusio ir amžino jausmo egzistavimu. Panašiai kaip „Amelija iš Monmartro" nuolat padebesiais skrajojantis vaikinas vieną vakarą užklysta į labdaringą pobūvį. Besimaldamas tarp žmonių, pastebi nuostabaus grožio moterį (ją vaidina Michelle Monaghan) ir akimirksniu įsimyli. Bėda tik, kad nuostabi nepažįstamoji, kaip netrukus paaiškėja, jau yra susižadėjusi.

Iš pradžių vaikinas bando elgtis teisingai ir ją užmiršti. Tačiau netrukus supranta, kad tai - beviltiška. Kurstomas geriausio savo bičiulio (aktorius Topher'is Grace'as), vaikinas nusprendžia truputį pagudrauti. Pamažu jis įtikina merginą, kad, matydamas joje nuostabų žmogų, tetrokšta būti jos draugu. Tuo tarpu tikrieji vaikino tikslai - pamažu užkariauti jos širdį...

Juostoje „Meilės pusiausvyra" Ch. Evans'as ne tik vaidina pagrindinį vaidmenį, bet ir pirmą kartą savo karjeroje yra vienas pagrindinių filmo prodiuserių.

(Acmefilm)

------------------------------------------------------------------------

"Sumišę jausmai"/"Smeshannie chuvstva"
Komedija

Režisierius: Georgy Malkov

Rodomas: Atlantis Cinema

Filmo trukmė: 100 min.

Pastatyta: Rusija

Ką jūs darytumėte, jeigu staiga taptumėte visiškai priklausomas nuo kito žmogaus? Tiesiogine prasme. Jeigu staiga imtumėte jausti tai, ką jaučia kitas? Sakote, tai neįmanoma? Anaiptol. Rusijos kinematografininkai sukūrė pribloškiamą komediją, kurioje pasakoja kiek nepaprastą istoriją, nutikusią dviem visiškai paprastiems žmonėms.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad Filas ir Piotras tiesiog negali turėti nieko bendra. Jų gyvenimai pernelyg skirtingi. Štai Filas niekaip neįstengia pamiršti, kad kadaise jis buvo žvaigždė – praėjusio amžiaus pabaigoje sudainavo vienintelį hitą ir išgarsėjo visoje šalyje. Piotras prasmę regi tik savo darbe, o bet kokius pasilinksminimus suvokia kaip laiko švaistymą.

Filas tapo didžėjumi, tačiau taip ir neįstengė susigrąžinti buvusios šlovės, todėl jis be paliovos prisimena savo „žvaigždžių valandą“ ir pavydžiai maivosi išgirdęs bet kurią O. Gazmanovo dainą. Savaime suprantama, Filas vengia atsakomybės, o nuoskaudą nuplauna alkoholiu, išsklaido suktinukės dūmu ar pamiršta moters glėbyje. Lengvas bohemiškas „tvaikas“ Filui labai tinka.

Piotras, dirbantis gydytoju, kruopščiai planuoja kiekvieną žingsnį, stengdamasis apskaičiuoti, kaip šis atsilieps jo karjerai. Kiekvieną dieną – naujas veiksmų ir darbų planas, iš anksto įrašytas į telefono atmintį. Piotras beatodairiškai jo laikosi. Negana to, šis žmogus nežiūri kino, o jeigu ką ir girdėjo apie Olegą Gazmanovą, tai tuoj pat pamiršo ir daugiau neprisiminė. Netgi kviesdamas patinkančią mergina į pasimatymą, jis nervinasi dėl galinčių sužlugti planų.

Vis dėlto likimas yra didis pokštininkas. Kai Filą ištinka širdies smūgis, jis atsiduria ligoninėje, kur dirba Piotras. Žinoma, gydytojas išgelbsti paciento gyvybę. Tik bėda, kad tokių elektros šoko pasekmių niekas ir sapnuoti nesapnavo. Nuo tos lemtingos akimirkos Filas ima jausti tai, ką jaučia Piotras, ir atvirkščiai. Jeigu išsigąsta vienas, tai išsigąsta ir kitas, jei vienas išgeria, tai pagirias jaučia abu... Žodžiu, pakankamai gąsdinanti situacija, kuri grasina apversti aukštyn kojomis abiejų vyrukų gyvenimą... O dar tas O. Gazmanovas...

Šmaikštus, nuoširdus, kartais beprotiškai juokingas, o kartais švelniai graudus pasakojimas apie jėgas, kurios pakeičia žmones ir priverčia juos išties gyventi, o ne tik egzistuoti.

(Top Film Baltic)

---------------------------------------------------------------

"Aleksandras ir baisiai, labai siaubingai nesėkminga diena"/"Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day"
Komedija / Šeimai

Režisierius: Miguel Arteta

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 81 min.

Pastatyta: JAV

Posakis „išlipti iš lovos ne ta koja“ – ne iš piršto laužtas. Kam gi neteko patirti dienų, kai vieną nesėkmę keičia kita, todėl pasiruoškite – jūsų laukia baisiai, labai siaubingai nesėkminga istorija nuotaikingoje komedijoje visai šeimai.

Darnios šeimos gerą berniuką – vienuolikmetį Aleksandrą – ištinka blogiausia diena gyvenime. Viskas tądien jam klojosi ne taip, kaip turėtų: lipdamas iš lovos paslydo ant riedlentės, pusryčiaujant jo broliai dribsnių dėžutėse rado smagių prizų, o Aleksandras… tik dribsnių. Nieko gero nežadėjo ir nesusipratimai mokykloje.

Nusivylimą šia baisia ir siaubingai nesėkminga diena berniukui dar pakursto ir vakarienė su šeima. Pasirodo, jiems tądien sekėsi puikiai. Taigi, vienintelis šeimos nelaimėlis Aleksandras?!

Netrukus viskas apsivers aukštyn kojomis... Ir po baisiosios Aleksandro dienos, bėdos užklups kitus šeimos narius – brolius, seserį, mamą, tėtį… Netrukus Aleksandras supras, kad blogos dienos ištinka visus ir kiekvienas gyvenime bent kartą patiria baisiai, labai siaubingai nesėkmingas dienas, kai viskas krenta iš rankų ir vyksta ne pagal planą. O tie, kurie sako kad tokių dienų nebūna… tiesiog jų dar nepatyrė.

(Theatrical Film Distribution)

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA