Šiaulių kino teatrų premjeros

2014-10-18

Šiaulių kino teatrai siūlo Jums tris naujus filmus.

 ----------------------------------------------------------

Gustavo nuotykiai
Nuotykių / Šeimai / Animacija

Režisierius: Vaidas Lekavičius, Augustinas Gricius

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 100 min.

Pastatyta: Lietuva

Pirmasis Nepriklausomos Lietuvos animuotas pilnametražinis kino filmas vaikams ir visai šeimai!

„Gustavo Nuotykiai'' - su TV laidos „Gustavo Enciklopedija" autoriais sukurtas, pirmasis lietuviškas pilnametražis filmas, naudojant moderniausią kompiuterinę grafiką. Taigi mažųjų jau pamėgti herojai - specialusis korespondentas Gustavas ir profesorius Velykis Kalėdauskas, atkeliavo į didžiuosius kino ekranus, nuo kurių tikrai neatsiplėš ir didieji.

Filmas kviečia leistis į linksmą, ironišką bei įspūdingą gyvenimo kelionę, kurioje pažinsite pasaulį, patirsite fantastiškus nuotykius Žemėje, Vandenyno gelmėse ir netgi kosmoso platybėse.

Beje, ar kada nors pagalvojote, ką dabar veikia Baronas Miunhauzenas? Kur klajoja kapitonas Nemo? Arba kaip sekasi Roninzonui Kruzui? Šioje istorijoje būtinai susitiksite ir su jais, ir su kitais, visų mylimais personažais, kuriuos suvaidino garsios Lietuvos kino, teatro ir muzikos žvaigždės.

Be galo pozityvus filmas taps išskirtiniu reginiu ne tik vaikams, bet ir visai šeimai, o kupina įspūdžių ir atradimų dvasios, tautiškumo puoselėjimo, akcentuojant meilę tėvynei ir pagarbą jos istorijai kelionė, kurios metu puikiai pažįstami veikėjai padės pagrindiniams personažams į gimtąjį kraštą pargabenti istorinę LDK laikų, tautos relikviją, nepaliks abejingų!

Pasaulis yra kupinas paslapčių, o „Gustavo Nuotykiai" - apie tuos ir tiems, kurie nori jas atskleisti!

(Acmefilm)

------------------------------------------------------------------------

Paliktieji/Left Behind
Veiksmo / Fantastika / Trileris

Režisierius: Vic Armstrong

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 110 min.

Pastatyta: JAV

Kai pasaulis pasineria į sumaištį, smurtą ir siaubą, o milijonai žmonių staiga dingsta be jokių pėdsakų, likusiųjų būrelis privalo išsiaiškinti, kas gi dedasi iš tikrųjų.

Kodėl visoje žemėje tiesiog išnyko daugybė gyventojų, tarp jų ir visi vaikai? Kodėl liko jų drabužiai ir asmeniniai daiktai? Kodėl aplink plinta visuotinis chaosas, o likę žmonės praranda žmogiškumą? Baisiausia, kad gelbėjimo tarnybos yra visiškai bejėgės prieš kilusias riaušes ir plėšimus. Artėjančios globalinės katastrofos nuojauta ir suvokimas, kad niekas niekuo negali padėti.

Avialainerio pilotui Rėjui Stilui (charizmatiškasis N. Cage’as) tenka tikrai nelengva užduotis – nuraminti panikuojančius keleivius, kurie savo akimis regėjo išnykstančius artimus žmones, ir saugiai nutupdyti sugedusį lėktuvą. Juk artimiausi oro uostai skendi gaisruose ir nuolaužose, o dispečeriai nereaguoja į pagalbos šauksmą. Žinoma, dar Rėjus norėtų bent kartą pasikalbėti su savo šeima.

Tuo tarpu jo dukrai Klojai (C. Thomson), kuri laukia grįžtančio tėvo, irgi tenka nemenka užduotis – rasti jaunesnįjį brolį, kuris pradingo bemaž iš jos glėbio. Keliaudama per postapokaliptinį kraštovaizdį, Kloja vis dėlto pasiekia namus, tačiau ten paaiškėja, kad mama taip pat dingo. Aplink viešpatauja neviltis ir įniršis.

Neįprasta misija tenka ir žurnalistui Bakui Viljamsui (Ch. M. Murray), kuris atsidūrė tame pačiame sugedusiame lėktuve. Jis trūks plyš privalo išsiaiškinti, kas iš tiesų vyksta.

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo vieną garsiausių krikščioniškų trilerių seriją (šių „New York Times“ bestselerių autoriai – J. B. Jenkinsas ir T. Lahaye). Juose kalbama apie antrąjį Kristaus atėjimą į žemę, kai prieš didžiąją sumaištį ir pasaulio pabaigą visi tikintieji bus paimti dangun, o netikėliai – palikti šioje ašarų pakalnėje.

Išties įspūdingas, tačiau ne silpnų nervų žiūrovams skirtas reginys.

(Top Film Baltic)

------------------------------------------------------------------------

"Lapkričio žmogus"/"The November Man"
Veiksmo / Kriminalas / Trileris

Režisierius: Roger Donaldson

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 108 min.

Pastatyta: JAV

Geriausias visų laikų Džeimsas Bondas – Pierce Brosnanas grįžta į jaudinantį šnipų pasaulį. Tai – įtempto siužeto veiksmo trileris, kuris neleis atsikvėpti iki pat paskutinės filmo minutės.

Peteris (akt. Pierce Brosnanas) – itin patyręs ir aukštos klasifikacijos, puikiai treniruotas buvęs CŽV agentas. Šnipų pasaulyje jis buvo žinomas „Lapkričio žmogaus“ slapyvardžiu, tačiau jau kuris laikas Peteris mėgaujasi užtarnautu poilsiu ir ramiu gyvenimu Šveicarijoje.

Tiksliau – mėgavosi, kol jį ir vėl įvyliojo į pavojų kupiną slaptųjų agentų pasaulį. Tikėdamasis, kad tai bus jau tikrai paskutinė jo byla ir negalėjęs jos atsisakyti dėl asmeniškumų, jis įsitrauks į pavojingiausią žaidimą savo karjeroje.

Peterio užduotis – saugoti itin svarbią ir vertingą liudininkę Alisą (akt. Olga Kurylenko). Rodos, nieko sudėtingo, tačiau ilgai netrukus paaiškės, kad didžiausias jo priešas šioje misijoje – buvęs draugas ir kolega Davidas... Augant įtarimams dėl visos CŽV agentūros patikimumo, Peteris supras, kad šį kartą jis visiškai vienas – niekuo negalima pasitikėti, neliko jokių taisyklių ir tabu...

Filmo režisierius – veiksmo filmų kalvis Rogeris Donaldsonas, kuris režisavo juostas „Seeking Justice“, „Apiplėšimas Beikerio gatvėje“, „Dantės viršūkalnė“ ir daugelį kitų. Aktorių komanda taip pat nestokoja patirties veiksmo filmuose – pagrindinis vaidmuo buvo patikėtas ilgamečiam buvusiam Džeimsui Bondui – Pierce Borsnanui, jo kolega filme taps Luke Bracey, o vyrišką kompaniją papuoš Bondo filmų gerbėjams taip pat puikiai pažįstama gražuolė aktorė Olga Kurylenko.

(Theatrical Film Distribution)Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA