Šiaulių kino teatrai rodo...

2014-10-25

Šiaulių kino teatrai siūlo Jums tris naujus filmus.

 ----------------------------------------------------------

"Įniršis"/"Fury"
Veiksmo / Drama / Karinis

Režisierius: David Ayer

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 135 min.

Pastatyta: JAV

Antrojo pasaulinio karo pabaiga: 1945-ųjų balandis. Sąjungininkų kariuomenė veržiasi vis giliau į Vokietiją. Tarp puolančiųjų yra ir Šermano tankas, pavadintas „Įniršio" vardu. Penkių žmonių tanko įgulai vadovauja seržantas, kurio tikro vardo turbūt niekas ir nežino - visi jį vadina „Karo tėtušiu" (seržantą vaidina Brad'as Pitt'as). Kovų užgrūdintas seržantas išsirengia į ypatingą misiją, kurios metu atsiduria priešo užnugaryje. Likę vienui vieni, penki vyrai (ir visiškai „žalias" kulkosvaidininkas) privalo atsilaikyti prieš žymiai skaitlingesnį priešą. Tačiau „Karo tėtušio" užmojai kur kas didesni. Jo tikslas - ne vien atsilaikyti, o smogti netikėtą smūgį į pačią nacistinės Vokietijos širdį...

Tarp ištikimų „Karo tėtušio" bendražygių pamatysime iš „Transformerių" pažįstamą Shia LaBeouf'ą bei Klint'o Eastwood'o sūnų Scott'ą. Šis filmas taip pat yra išskirtinis tuo, kad pagrindiniam tanko vaidmeniui pirmą kartą buvo naudojamas tikras, iš muziejaus pasiskolintas tankas.

(Acmefilm)

------------------------------------------------------------------------

"Atostogos Italijoje"/"Trip To Italy"
Komedija / Drama

Režisierius: Michael Winterbottom

Rodomas: Atlantis Cinema

Filmo trukmė: 108 min.

Pastatyta: D.Britanija

Filmo „Atostogos Italijoje“ istorija prasidėjo prieš ketverius metus, kuomet Didžiosios Britanijos televizijoje buvo pradėtas rodyti serialas „Kelionė“. Michael‘o Winterbottom‘o režisuotame seriale puikiai žinomi ir mylimi britų aktoriai Steve Coogan ir Rob Brydon vaidino savo pačių „pakoreguotas“ versijas.

Vyrukai keliavo po Šiaurės Angliją, o pagrindinis jų kelionės tikslas buvo aplankyti žymiausius šio regiono restoranus. Po puikių atsiliepimų šiemet pristatytas antras serialo sezonas, kuriame valgio ir gyvenimo gurmanai jau inspektavo Italijos restoranus.

Abu serialo sezonai pavirto ir pilno metro filmais. Pastarojoje juostoje S. Coogan ir R. Brydon keliauja Didžiųjų Romantizmo poetų keliais nuo Ligūrijos iki Kaprio, pakeliui vertindami prašmatniausių, ištaigingiausių ir originaliausių restoranų pasiūlą bei diskutuodami pačiomis įvairiausiomis temomis – nuo Betmeną vaidinančių aktorių balsų registrų iki filmų tęsinių meninės vertės. Kelio filmas, lydimas juokingų ir kartais nepatogių komikų pokalbių, itališkų delikatesų gausos ir žadą atimančių šalies vaizdų, trumpų atostogų į kiną kviečia jau spalio 24-ąją.

(Prioro Įrašų Grupė)

------------------------------------------------------------------------

Rūsys
Drama / Siaubo / Trileris

Režisierius: Ričardas Matačius

Rodomas: Atlantis Cinema

Filmo trukmė: 90 min.

Pastatyta: Lietuva

Pirmą kartą Lietuvos kino istorijoje pristatomas psichologinio siaubo žanro filmas „Rūsys‟. Žiūrovai turės galimybę ne tik išvysti stiprų žanrinį lietuvišką kiną – turintys išmaniuosius telefonus galės tiesiogine prasme dalyvauti kine, nes tai pirmasis pasaulyje išmanusis filmas.

Siužetas

Kiek nuodėmių esame padarę per gyvenimą? Kiek kaltės nešiojamės? Kiek nuoskaudų galime iškęsti? Ir galų gale – kiek viso to dar tilps tamsiame mūsų sielos rūsyje? O kas nutiks, kai nebetilps?.. Filmo siužetas sukurtas remiantis tikrais Lietuvoje nutikusiais įvykiais. Pasakojama istorija apie garsios tapytojos Ievos (akt. Jurga Šeduikytė) ir orlaivių piloto Tomo (akt. Marius Jampolskis) šeimą, kurioje pradeda dėtis protu nesuvokiami dalykai, kai jų namo rūsyje paslaptingai dingsta nekviestas svečias, o ant rūsio laiptų Tomas randa C raidės formos vinį.

Idėja

Filmo scenarijus gausus biblinės simbolikos, psichologinio poveikio modelių, o ore visuomet kybo klausimas – ar tai vyksta iš tiesų? O gal Ievai reiškiasi sunkios formos epilepsijos simptomai? Visą filmo istoriją vainikuoja finalas, kurio negali numanyti niekas. Sudėtinga ir jaudinanti istorija nufilmuota ir sumontuota taip, kad būtų „žiūroviška‟ ir suprantama, nes dar rašydami kino scenarijų kūrėjai konsultavosi su garsiais psichologijos, psichiatrijos ir neurochirurgijos ekspertais.

Emocijos

„Rūsio‟ kūrėjai koncentravosi į istoriją, o ne vien į tai, kaip išgąsdinti ar šokiruoti žiūrovus. Filme gausu emocijų: nuo juoko, intymumo iki pykčio ar liūdesio, ir viskas pagardinta skoningais siaubo prieskoniais.Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA