Šiaulių kino teatrai kviečia pasižiūrėti

2014-10-31

Šiaulių kino teatrai kviečia pasižiūrėti...

 ----------------------------------------------------------

"Su meile, Rouzė"/"Love, Rosie"
Komedija / Romantika

Režisierius: Christian Ditter

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 102 min.

Pastatyta: Vokietija/D.Britanija


Rouzė ir Aleksas susipažino ankstyvoje vaikystėje ir iš karto tapo neatskiriamais draugais. Kartu perėję ugnį ir vandenį, jie visuomet palaikydavo vienas kitą, nepaisant aplinkybių. Paskutinėse klasėse Rouzė ir Aleksas pajunta kažką, kas tikrai netelpa į draugystės apibrėžimą. Tačiau nei vienas iš jų nedrįsta apie tai prabilti, bijodami sugadinti taip ilgai trunkantį nuostabų bendravimą.

Po mokyklos baigimo Rouzės ir Alekso keliai išsiskiria. Prasideda suaugusiųjų gyvenimas. Rouzė pasigimdo dukrelę, Aleksas taip pat sukuria šeimą. Nors jų bendravimas tampa retesnis, tačiau nenutrūksta. Tiek Rouzė, tiek Aleksas puikiai žino, kad bet kokioje situacijoje gali vienas kitu pasitikėti ir paprašyti pagalbos. O pagalbos ir palaikymo abiems prireikia vis dažniau. Daug žadėję abiejų gyvenimai nesiklosto taip sklandžiai, kaip planuota: Rouzė dukrelę augina viena, Aleksas pamažu supranta, kad jausmas, kurį jaučia savo žmonai, tikrai nėra meilė.

Po daugybės mėnesių ir metų, praleistų atskirai, Rouzė ir Aleksas vis ilgesingiau galvoja vienas apie kitą. Tačiau ar sugebės geriausi draugai surasti savyje jėgų surizikuoti draugyste ir pabandyti įsileisti į širdį tikruosius jausmus?

Filmas „Su meile, Rouzė" sukurtas pagal airių rašytojos Cecelia'os Ahern 2004 m. romaną „Kur baigiasi vaivorykštė". Tai - antroji rašytojos knyga ir antroji ekranizacija (po juostos „P.S. Myliu tave").

Pagrindinius filmo herojus vaidina juostos „Veidrodėli, veidrodėli..." Snieguolė Lily Collins ir iš filmų „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė", „Snieguolė ir medžiotojas" bei „Karibų piratai: ant keistų bangų" pažįstamas Sam'as Clafin'as.

Romantinė istorija apie likimui nepavaldžius jausmus.

(Acmefilm)

------------------------------------------------------------------------

"Stounhersto beprotnamis"/"Stonehearst Asylum"
Trileris

Režisierius: Brad Anderson

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 112 min.

Pastatyta: JAV

„Niekas nėra tas, kas atrodo“ – sako mistinio trilerio „Stounhersto beprotnamis“ kūrėjai ir kviečia aplankyti baugiausius 19 amžiaus užkaborius. Filmas sukurtas makabriškų ir tamsių istorijų meistro Edgaro Alano Po apsakymo motyvais.

Jaunas daktaras gauna darbą privačiame beprotnamyje, kuriame taikoma pažangi gydymo sistema. Nors iš pradžių viskas atrodo tikroviška, ilgainiui riba tarp ligoninės pacientų ir gydymo personalo nusitrina, kol tampa nebeaišku, kurie yra ligoniai, o kurie sveikieji.

Režisierius Bradas Andersonas („Mašinistas“) yra pastatęs ne vieną filmą apie pasikeitusias proto būsenas ir puikiai moka vaizduoti gąsdinantį pasaulį, kurį sukuria liguista sąmonė. Šį kartą jis imasi bepročių temos, o padaryti įtikinamu šį pasakojimą padeda puikūs aktoriai. Juostoje suvaidino „Osakro“ laureatai Benas Kingsley ir Michaelas Caine‘as, o pagrindinio vaidmens nepabijojo Kate Beckinsale, nepamirštamos šypsenos britų aktorė, žinoma iš „Aviatoriaus“ ir „Perl Harboro“.

(Garsų pasaulio įrašai)

------------------------------------------------------------------------

"Karti, karti...2"/"Gorko! 2"
Komedija

Režisierius: Zhora Kryzhovnikov

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 100 min.

Pastatyta: Rusija
Daugelis žmonių, trokšdami greitai uždirbti kuo daugiau pinigų, pasiryžę išduoti net savo ištikimiausius draugus. Būtent šitaip teko pasielgti Natalijos patėviui: kad atsiriektų stambiausią pyrago gabalą, jis ryžosi išduoti bičiulius. Vis dėlto liaudies išmintis byloja: „Kad ir kaip suktum uodegą, anksčiau ar vėliau vis tiek ją prispaus“, o viskas šiame gyvenime turi savo kainą.

Draugams nepatinka, kai juos taip įžūliai „išduria“, tad jie nusprendžia nužudyti buvusį verslo partnerį. Kad ir kaip keista, tačiau po pasikėsinimo nenaudėlis Borisas Ivanovičius išlieka gyvas. Jis supranta, kad buvę draugai – rimti vyrukai ir nesiliaus persekioti, kol įvykdys savo užmačią. Ypač kai sužinos, kad Borisas nežuvo. Natalijos patėvis ne iš kelmo spirtas, todėl nusprendžia apsimesti mirusiu ir surengti savo laidotuves. Viskas, atrodytų, vyksta pagal sumanytą planą: Borisui Ivanovičiui tereikia tris dienas pagulėti karste, kol visi patikės, kad jis iš tikrųjų iškeliavo Anapilin.

Žinoma, artimieji stengiasi iš paskutiniųjų: labai rauda ir nuoširdžiai gedi. Tik štai netikėtai į šermenis atvažiuoja Boriso Ivanovičiaus kariuomenės laikų bičiulis Vitia Karavajus. Pamažu atvykėlis savo pusėn palenkia visus „velionio“ artimuosius. Tokia įvykių eiga Borisui itin ne prie širdies. Jis guli karste ir girdi viską, kas vyksta aplink. Ar ištvers Borisas tokį išbandymą ir ar nesužlugdys savo paties laidotuvių?..

2013 m. ekranuose pasirodžiusi pirmoji „Karti, karti...“ dalis (ją taip pat režisavo Ž. Kryžovnikovas) vien Rusijoje uždirbo daugiau nei 25 mln. dolerių (nors kainavo tik pusantro milijono). Tada filmas sulaukė itin palankių tiek kritikos, tiek žiūrovų vertinimų ir netgi pretendavo tapti geriausiu Rusijos metų filmu. Antroji komedijos dalis nė kiek nenusileidžia pirmajai absurdiškai juokingomis, o kartais net groteskiškomis situacijomis, puikia aktorių vaidyba ir... netikėta pabaiga.

(Incognito Films)

------------------------------------------------------------------------

"Mažylio Nikolia atostogos"/"Les vacances du petit Nicolas"
Komedija

Režisierius: Laurent Tirard

Rodomas: Atlantis Cinema,

Filmo trukmė: 97 min.

Pastatyta: Prancūzija

Mažylis Nikolia grįžta! Nuotaikingas filmas „Mažylio Nikolia atostogos“ – tai pasiūtusiai juokinga ir prancūziškai lengva komedija ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Mažiesiems juoką kelia vaikiškos išdaigos, o suaugusiesiems – bendraamžių patyriami kurioziški nesusipratimai. Nutrūktgalvis Nikolia kviečia leistis į beprotiškai juokingų situacijų kupinas vasaros atsotogas. Mokslo metai baigti, knygos ir sąsiuviniai paslėpti tamsiausiuose kampeliuose, o prieš akis – ilgos ir pašėlusios vasaros dienos. Kartu su tėvais ir senele Nikolia atvyksta prie jūros. Apsistoję jaukiame viešbutyje, nerūpestingas vasaros dienas jie leidžia degindamiesi, maudydamiesi ir smagiai pramogaudami. Netrukus Nikolia susipažįsta su kitais vaikais. Nors naujieji draugai labai skirtingi, visus juos vienija nuotykių troškulys. Rodos, nieko geriau ir būti negalėtų, bet viską aukštyn kojomis apverčia atostogautojų būryje pasirodžiusi Izabelė. Mergaitė, kaip ir Nikolia, prie jūros atvyko su šeima. Pasirodo, jų tėvai seni pažįstami. Nikolia tėčiui pasišaipius, kad jie galėtų būti puiki pora, berniukui užverda kraujas. Pagalvojęs, kad jo ir Izabelės tėvai jau planuojų jųdviejų vestuves, Nikolia bus pasiryžęs viskam, kad tik Izabelės neliktų kurorte. Didieji nesusipratimai, įvelsiantys visus filmo herojus, prasideda! Filmas sukurtas remiantis populiaria „Mažylio Nikolia“ knygų serija, kurios autorius yra garsus prancūzų rašytojas Rene Goscinny.

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA