Šiaulių kino teatrai kviečia pasižiūrėti

2014-12-28

Šiaulių kino teatrai kviečia pasižiūrėti kelis naujus filmus...

 ----------------------------------------------------------

"Eglutės, 1914-ieji"/"Yolki 1914"
Komedija

Režisierius: Timur Bekmambetov, Yuriy Bykov, Dmitriy Kiselev, Aleksandr Kott

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 115 min.

Pastatyta: Rusija

Kokie gi Naujieji be eglutės! O ypač be rusiškos komedijos „Eglutės“!

Pristatome jau ketvirtąją linksmosios naujametės kino epopėjos dalį.

Šį kartą veiksmas rutuliojasi Rusijos imperijoje lygiai prieš 100 metų. Kalėdų išvakarės. Gruodžio spūstys, šventinės linksmybės, prabangūs pokyliai ir kuklios šventės, tituluoti ponai ir paprasti valstiečiai, caro šeima ir Pirmojo pasaulinio karo kareiviai, perspektyvūs poetai ir pirmieji čiuožėjai – viskas buvo kitaip, išskyrus... šventę. Žmonės ruošėsi, gyveno, tikėjo ir laukė tikro stebuklo – Kalėdų!

Šios juostos, kurioje vaidina visa plejada Rusijos kino ir televizijos žvaigždžių, filmavimo darbai prasidėjo 2014-ųjų vasario mėnesį. Filmą sudaro šešios istorijos, vykstančios Rusijos didmiesčiuose ir mažuose miesteliuose, dvariškių sodybose ir valstiečių trobelėse, nerūpestinguose pobūviuose ir aršiuose Pirmojo pasaulinio karo mūšiuose. Tikrai nestigs juoko iki ašarų ir dramatiškų išgyvenimų. Tikros rusiškos Kalėdos!

(Top Film Baltic)

------------------------------------------------------------------------

"Nepatyręs"
Komedija

Režisierius: Julius Paulikas

Rodomas:Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 90 min.

Pastatyta: Lietuva

Visos juokingiausios Lietuvos kino žvaigždės kviečia sutikti Naujuosius metus Londone, drauge su naujos komedijos NEPATYRĘS herojais! Šventinė romantika, garbingos (nors ne visuomet) emigrantų profesijos antrojoje lietuvių tėvynėje Anglijoje, labai skanus maistas, ir, žinoma, tikra meilė, kuri nugali (nors ne visuomet) viską…

Susipažinkite su Ramūnu (akt. Andrius Bružas). Jam per trisdešimt metų, jis gabus banko specialistas, tačiau beviltiškai nepatyręs santykiuose su moterimis. Viršininkė varo jį iš proto. Vaida (akt. Ineta Stasiulytė), kurią jis įsimylėjęs iki ausų nuo vaikystės, sugeba užmigti lovoje jų “švelnumo valandėlės” (taip Ramūnas atsargiai vadina seksą!) metu.... Gal dėl visko kalta valdinga jo mama (akt. Hana Šumilaitė)?

Bet pakalbėkime apie Vaidą. Mergina niekada nėra patyrusi didžiojo “O” ir (tarp mūsų šnekant) neįsivaizduoja, kad gali visą gyvenimą užsiiminėti seksu tik su nepatyrusiu Ramūnu. Jai vis dar reikia “išsilakstyti”. Todėl Ramūno bandymas įteikti sutuoktuvių žiedelį nepavyksta: į judviejų šiltų prisiminimų miestą - Londoną - jis iškeliauja vienas. Ir, kaip tyčia, Naujųjų metų išvakarėse…

Tačiau Londone laukia senas geras Ramūno bičiulis Žilvinas (akt. Ramūnas Rudokas), kuris yra tikra nevykėlio priešingybė - nuolat apsuptas merginų, tikras lovelasas. Tai jis apsiima iš Ramūno padaryti patyrusį meilužį. Bet… šventiniame Londono sukūryje Žilvinas pats iki ausų įklipsta – iš pirmo žvilgsnio įsimyli iš Lietuvos atvykusią boso dukrelę Gabrielę (kine debiutuojanti žavioji Urtė Šilagalytė).

Tuo tarpu viltį prarandantis Ramūnas, kurį tiesiog elektra purto nuo minties apie kitas moteris išskyrus Vaidą, juokingų aplinkybių dėka susipažįsta su Diana (akt. Edita Užaitė) - lietuvaite, kuri svajojo Londone atsidaryti kavinukę, o baigė... darbu striptizo klube! Ne, nepamanykite nieko blogo - Diana vis dar turi svajonę: atidaryti savo kavinę. Visus pinigus ji kasdien išleidžia savo aistrai: gurmaniškiems produktams, virtuvės rakandams ir kitiems maisto bandymams. Ak, tiesa, ji turi vieną ydą - mėgsta išleisti netgi daugiau, nei uždirba (todėl jos namai pilni banko įspėjimų dėl nesumokėtų įmokų!).

Kai Ramūnas sutiks Dianai padėti susitvarkyti su jos finansų problemomis, Diana (nors nelengvai įkalbėta) sutiks pamokyti jį lovos gudrybių. Grynai teoriškai, žinoma... bent jau iš pradžių! Kaip sako Žilvinas: “Nepagalvokite nieko blogo - ji tik jo sekso Čekuolis!”

Taip prasidės visa virtinė viena už kitą juokingesnių įvykių ir nuotykių, kurie atskleis Lietuvos emigrantų gyvenimą Anglijoje ir, žinoma, pikantiškus santykius tarp vyrų ir moterų (įskaitant lovoje!). Filmo scenaristai sako, jog kai kurios situacijos iš tiesų nutiko realybėje! Komedijoje sutiksime linksmus kaimynus iš Latvijos, Rusijos ir Lenkijos (vieną personažą ypač juokingai suvaidins “Redirected. Už Lietuvą!” žvaigždė akt. Andrius Žiurauskas).

Komedijos NEPATYRĘS aktorių ir kūrėjų komanda kviečia paragauti jausmus įkaitinančių Dianos afrodiziakų ir juoktis drauge. Ir, kas žino, gal per Šv. Valentino dieną vėl triumfuos meilė?

(Incognito Films)

------------------------------------------------------------------------

"Naktis muziejuje. Kapo paslaptis"/"Night at the Museum: Secret of the Tomb"
Komedija / Šeimai / Nuotykių

Režisierius: Shawn Levy

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 90 min.

Pastatyta: JAV

Mes, kaip ir visiems jau puikiai pažįstamas naktinis muziejų sargas Laris (akt. Ben Stiller), žinome, kad naktimis, kai muziejai uždaro duris, milijonai eksponatų įgauna gyvybę ir istorija atgyja... Koridoriais it namuose vaikštinėja Egipto mumijos, vesternų herojai, Graikijos didvyriai ir net dinozaurų griaučiai. Kadaise tarpusavyje nesutarę, dabar jie puikūs draugai.

Niekas nepasikeitė ir šiandien. Tik viena smulkmena – magiškomis galiomis apipinta paminklinė lenta, kurios dėka muziejų eksponatai atgimsta, pamažu praranda savo galias. Kodėl? Ir kaip tai sustabdyti? Dėl draugų ateities sunerimęs Laris yra pasiryžęs viskam – leistis į laukinius nuotykius, apkeliauti pasaulį ir bet kokiomis priemonėmis išsaugoti bičiulių gyvybes bei magiją muziejaus koridoriuose.

Pagrindinis vaidmuo filme ir vėl patikėtas šmaikščiajam aktoriui Benui Stilleriui. Kartu su juo muziejuje šėlios ir būrys ryškiausių Holivudo žvaigždžių – Benas Kingsley, Owenas Wilsonas, Ricky Gervais, Rebel Wilson. Be to, ši komedija bus tarsi atsisveikinimas su pasaulį palikusiu komiku Robinu Williamsu. Gaila, bet nuo pirmojo filmo visose dalyse vaidinęs aktorius paskutinės premjeros nebesulaukė.

(Theatrical Film Distribution)

------------------------------------------------------------------------

"Septintasis sūnus"/"Seventh Son"
Šeimai / Fantastika / Nuotykių

Režisierius: Sergei Bodrov

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 100 min.

Pastatyta: JAV

Populiarios Joseph Delaney knygų serijos „Varstouno kronikos“ angl. („The Wardstone Chronicles“) motyvais sukurtas 3D filmas „Septintasis sūnus“ žiūrovą nukelia į XVIII amžių.

Prieš daugelį metų Meistras Gregoris (akt. Jeff Bridges) sustabdė galingą ir nuožmią juodąją magę Mamą Malkin (akt. Julianne Moore), tačiau pastaroji rado kelią į laisvę ir, siekdama atnaujinti karą tarp žmonijos ir antgamtinio pasaulio, dega keršto troškimu. Burdama savo armiją, piktadarė pasiryžusi po savo pykčio kiautu palaidoti nieko apie jos grįžimą nenutuokiančią žmoniją. Kaip paaiškėja, vieninteliu jai pasipriešinti galinčiu žmogumi, pasirodo, esąs Meistras Gregoris. Stojęs akistaton su Mama Malkin, vyras teturi mėnesį - iki ateinančios pilnaties kovai su siaubūne jis privalo paruošti savo mokinį Tomą (akt. Ben Barnes). Tad septinto sūnaus septintasis sūnus tampa vienintele žmonijos viltimi išsigelbėti...

Įspūdingi kostiumai ir specialieji efektai, „A“ klasės Holivudo žvaigždžių virtinė ir nepamirštamas nuotykis – filme „Septintasis sūnus“.

(Forum Cinemas)

------------------------------------------------------------------------

"Galingasis 6"/"Big Hero 6"
Animacija / Veiksmo / Nuotykių

Režisierius: Don Hall, Chris Williams

Rodomas: Atlantis Cinema

Filmo trukmė: 102 min.

Pastatyta: JAV

Pasaulis turi naujus superherojus! Animacinių filmų kalvė „Disney Animation Studios“ ir populiarių filmukų „Ilgo plauko istorija“ bei „Ledo šalis“ kūrėjai pristato naujausią savo darbą – animacinį nuotykių filmą „Galingasis 6“.

San Fransokyo (išgalvotas San Francisko ir Tokijaus mišinys) mieste gyvenantis keturiolikmetis Hiro – jaunas, tačiau itin gabus šiuolaikinių technologjų genijus. Vieną dieną į jo rankas pakliūva... tikrų tikriausias pripučiamas robotas Beimaksas. Juokingai mielas pripučiamas padaras yra vyresniojo Hiro brolio kūrinys.

Beje, šis robotas – kitoks. Beimakso krūtinėje plaka mylinti ir užjaučianti širdis. Na ir kas kad ją vis reikia pakrauti elektros ernergija. Hiro ir Beimaksas tampa puikiais bičiuliais. Ir jie būtų gyvenę ilgai ir laimingai, niekuo nesirūpindami... Tačiau miestą užgriūva paslaptingo nusikaltėlio piktadarystės.

Kai pasaulio likimas pakibs ant plauko, o apsnūdę didmiesčio policininkai galvos tik apie spurgas, Hiro su Beimaksu suvienys jėgas ir stos į kovą prieš niekšybes. Prie neįprastos jų komandos prisidės ir keturi Hiro draugai – tokie pat pamišę technologijų genijai – Vasabis, Citrinukė, GoGo Tomago ir Fredas. Galingasis šešetas – sprogtamasis užtaisas visiems niekšeliams.

„Marvel“ komiksų įkvėptame filme šešių šiuolaikinių superherojų komandos ir geraširdžio pripučiamo roboto draugystė sujaudins net didžiausius kietaširdžius.

(Theatrical Film Distribution)

------------------------------------------------------------------------

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA