Šiaulių kino teatruose žiūrėkite...

2015-01-10

Šiaulių kino teatrai siūlo Jums kelis naujus filmus.

 ----------------------------------------------------------

"Nepalūžęs"/"Unbroken"
Veiksmo / Drama

Režisierius: Angelina Jolie

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 137 min.

Pastatyta: JAV

Gyvenime kartais nutinka istorijų, kurios yra labiau neįtikėtinos nei pati drąsiausia išmonė. Čia – viena tokių tikrų istorijų.

1917 m. gimęs Lujis Zamperinis, būdamas 19-os, sudalyvauja 1936 m. Olimpiadoje Berlyne, tačiau daug žadančio bėgiko karjerą nutraukia Antrasis pasaulinis karas.

Lujis užsitarnauja karo didvyrio vardą kaip vienas geriausių amerikiečių lakūnų, tačiau vieno skrydžio metu sudūžta Ramiajame vandenyne. 47 dienas jis dreifuoja ant mažyčio plausto, kol pagaliau atplukdomas prie Japonijos krantų ir patenka į nelaisvę. Karo belaisvių stovyklose vaikinas praleidžia daugiau nei pustrečių metų ir, karui pasibaigus, sėkmingai sugrąžinamas namo.

Lujis Zamperinis mirė šių metų liepos antrą dieną, sulaukęs 97-erių.

Neįtikėtinos biografinės istorijos „Nepalūžęs“ scenarijų parašė žymieji broliai Cohen‘ai, o juostos režisierė – Angelina Jolie.

(Forum Cinemas)

---------------------------------------------

"Mes dainuosim"/"We Will Sing"
Drama

Režisierius: Robert Mullan

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 91 min.

Pastatyta: Lietuva

Filmo „Mes dainuosim“ žiūrovai galės išvysti tautos atmintin įsirėžusį sausio 13-osios rytą, kuomet sovietų kariuomenė panaudojo jėgą prieš laisvės gynėjus. Keturiolika drąsių, jaunų žmonių išėję prie Televizijos bokšto niekuomet nebegrįžo namo, o sužeistieji užtvindė ligonines. Šalies ateitimi tikinčių lietuvių akistata su tankais ne vieneriems metams tapo tautos išvadavimo, vienybės ir tvirtybės simboliu.

-----------------------------------------------

"Pabrolių nuoma"/"Wedding Ringer"
Komedija

Režisierius: Jeremy Garelick

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 101 min.

Pastatyta: JAV

Dagas Harisas yra mielas, patikimas, teisingas, bet gana kerėpliškas ir nerangus vyrukas. Toks, kuris penktadienio vakarą paprastai sėdi namuose ir liūdnai galvoja apie tai, kodėl niekas jo nemyli. Tiesa, kalbant apie meilės reikalus, Dagas nėra nevykėlis - jis su savo mergina Gretčen kaip tik rengiasi vestuvėms.

Artėjant didžiajai datai, išryškėja didysis Dago socialinio gyvenimo minusas - jis neturi draugų, kurie sutiktų būti pabroliais. Tiesą sakant, jis neturi net vieno vienintelio draugo, kuris galėtų būti jo vyriausiuoju pabroliu. Laimei, jis atranda Džimį Kalahaną – žmogų, kuris specializuojasi vyriausiojo pabrolio vaidmenyje vyrukams, kurie neturi tikrų draugų. Neturėdamas kitos išeities, Dagas nusisamdo Džimį, kad šis būtų jo vyriausiuoju pabroliu. Prasideda netikėtumų kupinos dvi savaitės ir jas vainikuojančios isteriškai juokingos vestuvės, kurių metu Dagas ir jo netikras geriausias draugas Džimis darys viską, kad jų paslaptis neiškiltų į viešumą.

(Acmefilm)

-----------------------------------------------

"Mamos 3"/"Mamy 3"
Komedija / Šeimai

Režisierius: Emily Nikogosyan, Georgy Malkov

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 92 min.

Pastatyta: Rusija

Svajonė buvo tiesiog nuostabi, tačiau dėl itin nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių jai nebuvo lemta išsipildyti!

Užuot gruodžio 31 d. pjausčiusios tradicinę baltąją mišrainę ir žiūrėjusios nesenstančią komediją „Likimo ironija arba po pirties“, mamos skrenda į Prahą, kur ketina sutikti Naujuosius metus „europietiškai“.

Deja, ne viskas gyvenime susiklosto taip, kaip norėtųsi. Dėl nepalankių oro sąlygų lėktuvas priverstas nusileisti mažame, jaukiame Lenkijos miestelyje. Atklydėlius iš Rusijos pasitinka visiškai ištuštėjusios gatvės. Vietos gyventojai įpratę pasitikti Naujuosius ramiai ir be triukšmo. Tačiau mamos ir dar keli bendrakeleiviai tikrai neketina taikstytis su tokia padėtimi. Juolab kad Naujųjų metų tikrai nepavyks atšvęsti Prahoje. Tad reikia Europos provincijai parodyti, kaip dera švęsti rusiškai. Mūsų herojų laukia keletas iššūkių: surasti Senelį Šaltį, bent butelį putojančio vyno „Sovetskoje šampanskoje“, gauti petardų ir sumaišyti baltąją mišrainę. Aišku, damoms mielai pagelbės vietos radijo stoties vedėjas, o vėliau ir šeiminis policijos ekipažas. Miestelis tarytum prabus iš gilaus letargo ir pagaliau tikrai ims švęsti...

Tai jau trečiasis „Mamų“ ciklo filmas, pretenduojantis tapti laukiama naujamete kino premjera.

Ką gali žinoti, gal po kelerių metų ši komedija taps neatsiejama rusiškų Naujųjų metų šventės dalimi. Na, o kol kas – linksmų švenčių!

(Forum Cinemas)

--------------------------------------------------

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA