2015-02-29 Šiaulių kino teatrų premjeros

Šiaulių kino teatrai kviečia pasižiūrėti...

 ----------------------------------------------------------

"Bitė Maja"/"Maya the Bee Movie"
Animacija / Nuotykių / Komedija

Režisierius: Alexs Stadermann

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 89 min.

Pastatyta: Vokietija/Australija

Bitė Maja į kino ekranus ir paties įvairiausio amžiaus žiūrovų širdis pirmą kartą atskrido dar 1926-aisiais – praėjus 14 metų nuo knygos pasirodymo. Vis tik didžiausio populiarumo pasaulyje sulaukė 1975–1980 metais Japonijoje kurtas televizijos serialas „Bitė Maja“. Anime stiliumi nufilmuotus bitės ir jos draugų nuotykius pamėgo vaikai nuo Suomijos iki Pietų Afrikos, nuo Kinijos iki Ekvadoro. Serialas buvo išverstas net į 42 kalbas (Lietuvoje šį serialą buvo galima žiūrėti per lenkiškas televizijas).
Prieš pora metų Bitę Mają į televizijos ekranus parskraidino jos tėvynainiai vokiečiai, ėmęsi kurti savo serialą, kuris sėkmingai tebekuriamas ir rodomas iki šiol. Paskatinti serialo sėkmės, kūrėjai nusprendė apie bitės Majos nuotykius papasakoti ir didžiuosiuose ekranuose.
Padykusi bitutė Maja ir jos geriausi draugai Vilis (taip pat bitė) bei Flipas (žiogas) atsidurs pačiame pavojingų įvykių sūkuryje, kuomet į taikų Majos avilį ims kėsintis karingosios širšės. Negana to, draugai netyčia sužinos ir apie viduje planuojamą sąmokslą nuversti bičių karalienę.

(Garsų pasaulio įrašai)

------------------------------------------------------------

"Annie"
Drama / Šeimai / Komedija

Režisierius: Will Gluck

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 118 min.

Pastatyta: JAV

Annie (aktorė Quvenzhané Wallis, matyta juostoje „12 vergovės metų“) - maža mergaitė, gyvenanti vienoje Niujorko našlaičių prieglaudoje, tačiau neprarandanti vilties, kad vieną dieną tėvai sugrįš jos pasiimti. Kartu su keliomis geriausiomis draugėmis Annie kenčia gyvenimu nusivylusios prieglaudos prižiūrėtojos panelės Hanigan (akt. Cameron Diaz) išpuolius, tačiau nepraranda tikėjimo, kad galbūt jau rytoj viskas susitvarkys ir gyvenimas taps šviesesnis.

Vieną dieną atsitiktinumo dėka užsisvajojusią Anę iš po automobilio ratų ištraukia kandidatas į Niujorko merus Vilas Staksas (aktorius Jamie‘is Foxx‘as). Geros širdies, bet pagieža ir cinizmu apsiginklavęs verslininkas Vilas tikrai negalėjo tikėtis, kad šis spontaniškas poelgis padidins jo šansus kovoje dėl mero posto. Tačiau būtent taip ir nutinka: kažkam telefonu nufilmavus incidentą ir įdėjus į internetą, Vilo populiarumas ima augti. Kandidato komanda sumoja, kad Annie gali būti naudinga. Taip mergaitė atsiduria Vilo Stakso namuose. Ir nors milijonierius yra įsitikinęs, kad tapo našlaitės geruoju angelu, galbūt viskas yra atvirkščiai?

Šilta ir nuoširdi istorija apie tai, kaip maža mergaitė pakeičia visų aplinkinių gyvenimus.

(Acmefilm)

------------------------------------------------------------

"Susikaupk"/"Focus"
Kriminalas / Drama / Komedija

Režisierius: Glenn Ficarra, John Requa

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Filmo trukmė: 104 min.

Pastatyta: JAV

Nikis (vaid. Will‘as Smith‘as) yra gyvenime šilto ir šalto matęs aferistas – vienas geriausių savo srityje. Eilinio darbelio metu Nikis susipažįsta su neeiline mergina Džese (ją vaidina „Volstryto vilke“ matyta Margot Robbie). Gražuolė Džesė paprašo aferų veterano išmokyti ją profesinių triukų. Nors ir dvejodamas, Nikis sutinka. Pamažu jų bendravimas peržengia mokytojo ir mokinės santykių ribą. Vyras pažeidžia vieną pagrindinių savo pasaulio taisyklių – nepainioti darbo su jausmais. Išsiskyrimas tampa neišvengiamas.

Praeina treji metai. Buvę kolegos ir meilužiai netikėtai susitinka Buenos Airėse, kur, kaip netrukus paaiškėja, abu yra nusitaikę į tą patį grobį - jauną milijardierių, automobilių lenktynių fanatiką. Nikiui ši afera yra toji, po kurios galima sau leisti palikti verslą ir išeiti į užtarnautą poilsį. Tokia, kurioje negali būti nė menkiausios klaidos. Tačiau Džesė turi savų planų ir nežada lengvai pasitraukti. Buvę mokytojas ir mokinė stoja vienas prieš kitą pavojingame žaidime.

(Acmefilm)

------------------------------------------------------------

"Atkirtis"/"Whiplash"
Muzikinis / Drama

Režisierius: Damien Chazelle

Rodomas: Atlantis Cinema

Filmo trukmė: 107 min.

Pastatyta: JAV


Šeiferio muzikos mokyklos studentas Endriu (akt. Miles Teller) svajoja tapti didžiu būgnininku. Regis, talentingo vaikino svajonė yra ranka pasiekiama – jaunuolį pastebi geriausio šalies džiazo orkestro dirigentas (akt. J. K. Simmons), užnugaryje vadinamas tiesiog genijumi. Pamažu Endriu noras tapti geriausiu virsta apsėdimu ir manija, o geležiniu kumščiu orkestrui diriguojantis Flečeris vis labiau stumia jį už žmogaus galimybių ribos. Tačiau ar Endriu pasiryžęs įgyvendinti svajonę pagal radikalius ir protu nesuvokiamus dirigento įgeidžius, ar tėra silpnas ir palūžti linkęs verksnys?.. Visi atsakymai – įtaigioje ir stulbinančioje muzikinėje dramoje „Atkirtis“.

(Multikino)


 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA