Šaukėnai kviečia į "Žemaičių kino" festivalį

     Ne pirmą pavasarį Šaukėnai (Kelmės rajonas) kviečia į kino festivalius šio meno kūrėjus ir žiūrovus. Šių metų renginys skirtas Žemaitijos kinui ir pavadintas "Žemaičių kino" festivaliu.  

     Festivalis vyks balandžio 23-24dienomis Šaukėnų kultūros centre. Pirmoji festivalio diena skirta retrospektyvinėms programos, kuriose bus galimybė pamatyti senus kino filmus, sukurtus Žemaitijos regione.

 

   Antrąją festivalio dieną, nuo 14 valandos, bus rodoma pagrindinė konkursinė programa bei geriausi nekonkursinės programos filmai. Tarp pastarųjų – kelmiškės Ritos Ščiglinskienės trumpametražinis filmas "Paveikslo gimimas", pasakojantis apie dailininko Andriaus Seselsko trumpą kūrybos atkarpą. R. Ščiglinskienė yra pelniusi net aštuonis apdovanojimus geriausių Lietuvos metų kultūros laidų konkurse "Pragiedruliai".

   Festivalis, kaip ir kaskart, pažers netikėtumų, nenutols nuo šių laikų aktualijų. Žiūrovai galės susipažinti su performansu "Kad karas pasibaigtų...", kurį parengė Šiaulių jaunimas iš klubo "Tarp savų", Šiaulių jaunųjų technikų centro, bei ŠPRC Prekybos ir verslo skyriaus.

Organizatorių inf.

pagrindinis small

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA