Medijų pavasaris

Medijų meno festivalis „Enter 13“ skelbia trumpametražių filmų konkursą, kurio tikslas atrasti, palaikyti ir plėtoti naujus talentus. Suteikiame KINO EKRANĄ, susitikimo vietą su smalsia auditorija ir kompetetingos komisijos dėmesį!

Tai dar ne viskas – trys filmai bus įvertinti piniginiais prizais: I vieta - 500 € (1.726,40 Lt), II vieta – 300 € (1.035,84 Lt), III vieta – 200 € (695.56 Lt). Laukiame Jūsų filmų 2015 m. balandžio 14 d. – 2015 m. gegužės 20d. (imtinai) adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245, Šiauliai.

Konkurso nuostatai ir registracijos forma čia: http://www.siauliugalerija.lt

Apie "Enter13":

        Balandžio 29 d. 17.00 val. kviečiame jus į visą gegužės mėnesį Šiauliuose vyksiančio tryliktojo medijų meno festivalio atidarymą Šiaulių dailės galerijoje. Šia proga jūsų dėmesiui bus pristatomos trys žinomų Lietuvos menininkų: Vilmos Samulionytės, Gyčio Skudžinsko ir Kęstučio Grigaliūno šiuolaikinės fotografijos parodos. Vilma Samulionytė serijoje „60 monumentų. Civilinės metrikacijos skyriai“ ritualines santuokų sales netikėtai paverčia tuščiomis kosminių laivų kabinomis. Gytis Skudžinskas savo kūriniuose nagrinėja ribines fotografijos medijos situacijas. Būtent todėl jis kritikų vadinamas konceptualiu fotografijos vaizdo prigimties tyrinėtoju. Kęstutis Grigaliūnas kartu su menotyrininke Agne Narušyte pristato "Vilniaus albumą/sąsiuvinį Nr.1". Tai jau daug metų trunkantis įtemptas Kęstučio Grigaliūno dialogas su baudžiamųjų bylų fotografinių archyvų palikimu. Analoginių, eksperimentinių garsų unikalumą primins festivalio atidaryme dalyvaujantis medijų menininkas Vytautas Juozėnas.
          Tryliktas medijų meno festivalis „Enter“ kaip niekada bus plačiai matomas Šiaulių mieste. Šiaulių dramos teatro scenoje vyks interaktyvus Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklis „Padaryk iš manęs jungiklį“. Konkursinė festivalio trumpametražių filmų peržiūra bus pristatoma koncertų salėje „Saulė“. Šia proga verta priminti, kad tai buvo viena didžiausių Lietuvoje kino teatro salių. Galerijos erdvėje bus galima gilintis ne tik į turiningas parodas. Bet ir pasinerti į garso instaliacijų, performatyvios teorijos įvykius. Ilgai lauktas festivalio renginys - Maskvoje gyvenančio, bet Šiauliuose gimusio ir plačiai pasaulyje išgarsėjusio garso menininko Ričardo Norvilos (Benzo) koncertas – „moscow.today/the big city polaroids Benzo - maskva.šiandien/didmiesčio polaroidai“. Ezoterinius, akustinius šio universalaus kūrėjo ieškojimus papildys nenuilstančių architektų – garso menininkų Dariaus Čiutos ir Tomo Grunskio projektas „PARAmetras – pararchitektūrinė rykštė“. Medijų teoretikai Vytautas Michelkevičius ir Jurijus Dobriakovas pakvies diskusijai apie aktualias medijų kultūros transformacijas ir jų įtaką visuomenei.
       Šie ir kiti festivalio renginiai suteiks jums galimybę visą gegužės mėnesį mėgautis šiuolaikinio meno formomis, klausytis žiūrėti ir dalyvauti! Primename, kad kviečiame jus siųsti savo trumpametražius filmus festivalio peržiūrai – konkursui. Jūsų laukia ne tik kompetetinga komisija bet ir solidūs piniginiai prizai.

Rengėjas: Šiaulių dailės galerija.
Rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos Kultūros taryba, savaitraštis „Šiauliai plius“, Šiaulių regiono televizija „Splius“, Šiaulių regiono naujienų portalas „Etaplius”, kavinė „Arkos”.
Partneriai: Koncertinė įstaiga „Saulė“

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA