Pristatytas „ŠIAULIŲ DIENŲ 781“ FILMAS

2017-09-22

     2017 m. rugsėjo 22 d., tikrąją Šiaulių miesto gimtadienio dieną, spaudos konferencijoje žiniasklaidai pristatytas „Šiaulių dienas 781“ iliustruojantis filmas ir pasidžiaugta įvykusia miesto švente.

 

 

        Pasak Šiaulių kultūros centro direktorė Deimantės Bačiulės, gausiai šventiniuose renginiuose dalyvavę šiauliečiai daugiausiai teigiamai vertina naują miesto šventės idėją. „Džiugu, kad šiauliečiai teigiamai atsiliepia apie praėjusias miesto dienas ir vertina mūsų pastangas įnešti naujovių. Daugelis mūsų iškeltų idėjų pasiteisino, todėl ir toliau norėtųsi dirbti ta pačia kryptimi“, – sakė direktorė.

     Filmo kūrėjas, kūrybos studijos „Getin“ narys Benas Jankauskas neslėpė džiaugsmo dirbti savo miestui. „Šiaulius su kolega Stasiu Šlioža norėjome parodyti tokius, kokius matome mes. Siekėme nuoširdumo, nuotaikos, emocijos, norėjome parodyti žmones, kurie čia gyvena, taip pat išgirsti ir svečių atsiliepimų. Pagrindinė mūsų užduotis buvo perteikti šiltą emociją, kuria ir gyvena Šiauliai“, – kalbėjo Benas Jankauskas.

       Miesto meras Artūras Visockas, sveikindamas visus susirinkusiuosius miesto gimtadienio proga, kreipėsi į jaunus žmones ir siūlė ieškoti ir atrasti gyvenimą čia, Šiauliuose. „Čia įdomu, miestas sparčiai kuriasi, vystosi, nėra bedarbystės. Tad miesto gimtadienio proga sveikinu visas jaunas šeimas, kiekvieną jauną žmogų. O jeigu ir vaikai gims čia, turės ką veikti ir seneliai“, – juokavo miesto meras.

      Spaudos konferencijoje dalyvavę jaunieji miesto mero padėjėjai Audris Narbutas ir Edmundas Baltramiejus Bilotas, mero paraginti, pasidalijo ir savo mintis apie gimtuosius Šiaulius.

Šiaulių kultūros centro informacija

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA