„Getin" papasakos, kaip kuriamos kvapą gniaužiančios video istorijos

2017-11-02

 

     Lapkričio 8 dieną 17 valandą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su legendinio filmo „Kažkas atsitiko“ (1986) režisieriumi Artūru Pozdniakovu, bus rodomas filmas. Daugiau nei prieš 30 metų sukurtas filmas pristato Lietuvos nepriklausomybės priešaušriu visuomenės sąmoningumą žadinusias alternatyviosios muzikos grupes „Antis“, „Fojė“, bei legendinį bardą Vytautą Kernagį, tuo metu koncertavusį su grupe „Artelė“.

 

        

           Lapkričio 7 dieną 16 valandą Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyks susitikimas su kūrybos studijos „Getin" įkūrėjais Benu Jankausku ir Stasiu Šlioža. „Getin" studija lankytojams parodys unikalius filmus apie Šiaulių miestą, čia veikiantį verslą ir atskleis, kaip konstruojamos tokios istorijos.
           2015 metais įkurta studija „Getin" – puikus pavyzdys, kaip reikia plėtoti savo verslą. Jaunimo verslas, dažnai pradedamas su dideliu užsidegimu, po kelių metų nunyksta, taip ir neatnešęs išsvajoto klestėjimo. Tačiau tai ne studijos „Getin" istorija. Vaikinai į darbus kibo pasitelkdami ne tik entuziazmą, bet ir begalinį nuoširdumą. Darbštumas ir atkaklumas padėjo pasiekti didžiulio populiarumo. Dauguma jų sukurtų istorijų šiuo metu plačiai žinomos miesto bendruomenei. Tai ne tik reklama, bet ir šilti pasakojimai, prisidedantys prie šiuo metu labai išaugusios šiauliečių meilės savo miestui.
          Kiekvieno verslo sėkmės paslaptis – tinkamas savo istorijos perteikimas. Tai viskas viename: istorijos pasakojimas, modernios audiovizualinio meno technologijos, fotografija, muzika. Visuomenė, pavargusi nuo reklamos, išmoko ją ignoruoti, tačiau studijos „Getin" projektai žmones veikia priešingai: tai reklama, kurią norisi žiūrėti kuo ilgiau, ir vis spausti mygtuką „pakartoti". Kūrėjai filmus konstruoja suliedami kalbą, vaizdus, muziką, spalvas ir garsus į įspūdingas ir kupinas emocijų istorijas.
          Savo projektą jie pristato taip: „Kiekvieną kartą iš daugelio filmų stilių surandame tokį, kuris geriausiai atitinka pasakojamą istoriją. Dirbame laužydami taisykles ir nuolat priimdami naujus iššūkius. Pasitelkdami naujausias technologijas, kūrybiškai vertindami savo užduotis stengiamės savo klientus stumtelėti į priekį vienu žingsneliu toliau už kitus".
          Kūrybos studijai pavyko „stumtelėti" ir visą miestą. Netikėtu rakursu užfiksuotos Šiaulių erdvės nustebino net tuos, kurie savo miestą gerai pažįsta. Filmuose ir nuotraukose atskleistas unikalus Šiaulių grožis, įkvepiančiu pavyzdžiu tapo filmų herojų papasakotos istorijos.
Ši studija – tai atskira istorija ir nuotykis, į kurį kviečiami įsitraukti ir kiti. „Getin" populiarumas ir susižavėjimas jais auga, sulaukia vis platesnės auditorijos dėmesio.

 

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA