Kino teatrų naujienos

2014-01-04

  Šiaulių kino teatrai siūlo Jums du naujus filmus.

 

 

“Jauna ir graži”/”Young & Beautiful”
Drama

 Režisierius: François Ozon

 Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Jauna ir graži Izabelė nori sekso. Ne su savo bendraamžiais, o su vyresniais, jau pagyvenusiais vyrais. Už pinigus, bet ne dėl jų. Paslaptingos žinutės, nurodančios adresą ir kainą, prabangūs viešbučiai, jaunystės išsiilgusių vyrų raukšlės – visa tai merginai tėra žaidimas, kurio pasekmių ji nė nesvarsto. Tačiau vieną dieną Izabelės šeima viską sužino ir klausia kodėl. Atsakymo į šį klausimą Izabelė neturi. Ji gali pažadėti, kad taip nebedarys. Bet tik pažadėti.

„Šis filmas pasakoja apie tai, ką reiškia būti septyniolikos ir matyti, kaip keičiasi tavo kūnas. Paauglystė kine dažnai idealizuojama. Man tai buvo skausmingas sudėtingų pokyčių laikotarpis; nejaučiu jam jokios nostalgijos“, – sako režisierius François Ozonas.

Kanų kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje; pristatytas Toronto kino festivalyje.

(Incognito Films)

 

 -------------------------------------------

  “Justin Bieber. Tikėk!”/”Justin Bieber's Believe”
Dokumentika / Muzikinis

 Režisierius: Jon M. Chu

 Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

  Privalai pamatyti, kad patikėtum! Tai istorija apie mažo berniuko stulbinamą sėkmę, užgimusią iš vieno atsitiktinio vaizdo klipo „YouTube“. Kuo tapo išskirtiniu muzikalumu apdovanotas Justinas Bieberis, pavergęs milijonų širdis? Nuoširdus pasakojimas apie jo gyvenimą ir pribloškiantis, kupinas efektų ir nuostabios muzikos koncertas.

„Believe“ – Justino Bieberio 2012 m. išleisto itin sėkmingo albumo ir vėliau sekusio koncertų turo pavadinimas. Tuo tarpu naujasis filmas tęsia tai, kas buvo pradėta 2011 m., kai ekranuose pasirodė muzikinė juosta „Justin Bieber: Never Say Never“ – jis ir toliau pasakoja apie paauglio širdžių ėdiko gyvenimą scenoje ir už jos ribų. Jau kurį laiką pats Justinas skelbia „Twitter‘yje“ trumpus vaizdo klipus iš naujojo projekto. Tad jau dabar galima tvirtinti, jog gerbėjos tikrai nenusivils. Jos išvys ne tik atlikėjo pasirodymus turo koncertuose, bet ir iš pirmų lūpų sužinos viską apie šio talentingo paauglio kelią į šlovę.

Ekrane pamatys ne tiks išskirtinius interviu su pačiu dievaičiu, bet ir popmuzikos grandų Usher ar Ludacris pasisakymus. Tiesa, čia bus pasakojimai ir apie išsiskyrimą su Selena Gomez (nors kas norėtų pasakoti apie buvusiąją?..), ir apie garsųjį incidentą su paparaciu. Bet ne tai svarbiausia. Svarbiausia yra tikėti, jog paprastas paauglys iš „YouTube“ vaizdelių gali tapti pasauline žvaigžde. Patikėk tuo, kas atrodė neįmanoma!

(Incognito Films)

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA